Lietuva atlyginimų augimu per metus aplenkė Latviją ir Estiją

Vidutinis paskaičiuotas (bruto) darbo užmokestis Lietuvoje per metus pakilo daugiau nei Latvijoje ar Estijoje.

Latvijos centrinė statistikos valdyba skelbia, jog vidutinis mėnesio atlyginimas iki mokesčių Lietuvoje pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 9,9 proc., Latvijoje – 9,5 proc., Estijoje – 4,9 procento.

Lietuvos vidutinio paskaičiuoto darbo užmokesčio dydis yra nepalyginamas su kitų dviejų Baltijos valstybių, nes Lietuvoje nuo 2019-ųjų darbo užmokestis buvo indeksuotas dėl įsigaliojusių mokesčių pasikeitimo, su darbo pajamomis susijusius mokesčius konsolidavus darbuotojo pusėje.

Šiemet sausį-kovą vidutinis paskaičiuotas mėnesio darbo užmokestis Lietuvoje buvo 1517 eurų, Estijoje – 1473 eurai, Latvijoje – 1207 eurai.


Rašyti komentarą...
A
2021-06-02 09:05:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip kodėl būtent su šiomis šalim lygina. O kai su Prancūzija, Šveicarija palyginus mūsų atlyginimą, pensiją. Apie pensiją tylim. O kaip minimumas Europoj ir perkamumas už tą min. Juk esmė ir kainos. Kad ir testai išvažiuojant paleisti didž kaina. Turkijoj 15eur O pas mus 80. Tai apie ką mes čia?
Atsakyti
-1

S
S
2021-06-06 08:43:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagyrunu valstybė.
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2021-06-06 08:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu taip aplenke latvius,estus ir paskaiciavo BRUTO o NETO kas gaunasi????Jaj norit buti europieciais tai ir algos turi buti adekvacios o ne pasalpos dydzio.Palyginus pagal menesini pragyvenima (expencis).Pagal kainas musu vidutinis menesinis uzdarbis yra juokingas ...zmones gali tik egzistuoti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų