Rašyti komentarą...
Kreivys yra Igničiio akcininkas, tai kaip jis galėjo nematyti, kad įmonė gauna didžiulį pelną. Jei esi šūdas, o ne ministras, tai ir leidi lobti tiekėjus. Ir aplamai ši vyriausybė durnių slėnis. Nusivylę labiausiai, o vyriausybės nuopelnai giliausiam dugne!
Matosi, kad Lietuvoje korupcija iteisinta auksciausiu lygiu. Šimonytei normalu, kad ministras yra sektantas, atvirai vagia valstybes pin igus proteguodamas "kompensacijas" ispustom ignitis kainom. Vice ministras irgi atvirai vagia, vsio zakonno?
O kas sugrąžins mokestį už negyvenamam bute deklaruotas 2 kw ir gautą sąskaitą - 25.20 eur.??? Kol nesumokėjome, buvo grasinama antstoliais ir skolų išieškotojais...Gėda...
Aš manau tiek pinigų pagrobęs iš žmonių..
Ponas ministre, ar tamsta išvis bent kiek mąstai?
KAIP TEN SU RUSIJOS CARO PARANKINIU SECINU,IR KAIP JIS ISIGIJO KOMPANIJOS AKCIJU
Kodėl 3 etape tie kas nieko nedarė nepasirinko tiekėjo moka vieni tik 28 visada kiti 34 centus kartais !!!???? Mes 28 visada .!!! Jie ką durni!!!!????
Jau tokio slyktaus veido reik paieskot..jis net i akis neziuri..nuolat zvengia ..miksi niekaip negali suformuot sakinio..,ir visa tai tdl kd jis aferistas kokiu reta..
Praeitoj kadencijoj kiek buvo prisisikes..atsikrate jo..ir pasimove Lietuviai ant jo..
Brudu brudas
@Rubis Jis sektantas kaip ir masiulis, jie prisieke sektai vykdyti visus jos nurodymus. Priesaika valstybei ir neatsizadejimas sektos yra atviras melas
Pats tinkamiausias žodis -vagis.
Čia buvo vagies žodis...
@Amen 100 % aferistas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų