Ketvirtadienį aktyviausiai prekiauta „Sanito“ akcijomis

Šiandien OMX Vilniaus indekso reikšmė paaugo 0,42 proc., o apyvarta biržoje sudarė 176,3 tūkst. eurų ir buvo apie 20 tūkst. eurų mažesnė nei vakar. Didžiausia apyvarta šiandien pasiekta „Sanito“ akcijomis, kurioms šiandien buvo paskutinė prekybos diena biržoje.

Nuo rytojaus visam laikui stabdoma prekyba šiomis akcijomis, nes įsigaliojus teismo sprendimui iš likusių smulkiųjų „Sanito“ akcininkų bus nurašytos likusios turimos akcijos ir pervesta 10,06 euro už akciją. Taip pat aktyviau prekiauta ir LESTO akcijomis, kuriomis sudaryta sandorių už 20,3 tūkst. eurų, o akcijos kaina paaugo 0,6 proc. Po praėjusios savaitės pakritimo į augimo kelią grįžo „Invaldos LT“ akcijos. Jos šiandien dar pabrango 5,6 proc. iki 2,64 eurų.

Taip pat verta paminėti ir „Vilkyškių pieninės“ akcijų pabrangimą 4, proc. iki 1,58 eurų. Bendrovė vakar ryte pranešė apie rekordinius birželio mėn. pardavimus. Šiandien paskelbta, kad nuo „Lietuvos dujų“ atskirta įmonė „Amber Grid“ pateikė prašymą listinguoti akcijas NASDAQ OMX Vilniaus biržoje nuo rugpjūčio 1 d., tad šios įmonės akcininkai dar turės šiek tiek palūkėti iki galimybės akcijas parduoti biržoje.

REKLAMA

Estijoje šiandien akcijų indekso reikšmė augo 0,7 proc., bet pasiekta akcijų apyvarta biržoje buvo pakankamai kukli – ji sudarė 177,8 tūkst. eurų ir tik 2,5 tūkst. eurų aplenkė Vilniaus biržą. Aktyviausiai prekiauta „Tallinna Vesi“ akcijomis, kuriomis sudaryta sandorių už 45,1 tūkst. eurų, o akcijos kaina nepakito ir liko ties 10 eurų. Neįprastai nemaža apyvarta pasiekta NT vystymo įmonės „Pro Kapital Grupp“ akcijomis, kurios pabrango 0,4 proc. iki 2,3 eurų.

Šiandien Rygos akcijų indekso reikšmė augo 0,8 proc. Apyvarta biržoje sudarė 26,9 tūkst. latų ir buvo didžiausia šią savaitę. Apyvartos lyderio poziciją išlaikė „Olainfarm“ akcijos, kuriomis šiandien pasiekta 12,3 tūkst. latų apyvarta, o akcijos kaina nepakito. Bendrovė artimiausiomis dienomis skelbs birželio mėn. pardavimų rezultatą, tad investuotojai jau pradeda su nerimu laukti, ar iš tikro jau vėl pradėjo matytis vaistų eksporto į Ukrainą rezultatai. Aktyviau prekiauta ir „Latvijas Gaze“ vertybiniais popieriais, kurių kaina paaugo 1,4 proc.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų