Kadaise pamiršote deklaruoti pajamas? Būdas, kaip tai padaryti be jokių sankcijų

Pamiršę deklaruoti per pastarąjį penkmetį gautas pajamas ar tiesiog to nepadarę gyventojai ir įmonės dar turi progą tai padaryti be jokių delspinigių ir baudų. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) šiemet suteikia tą vienintelę galimybę iki š. m. liepos 1 d. deklaruoti ar patikslinti ankstesnių metų pajamas bei sumokėti pamirštus mokesčius be jokių sankcijų.

Anot VMI atstovų, prisiminti pamirštus mokesčius verta tiems, kurie 2014-2018 m. yra gavę pajamų iš nekilnojamojo turto nuomos ar pardavimo, sumažino arba visai nepateikė duomenų apie vykdytą individualią veiklą ar realius akcijų sandorius, taip pat pateikusiems neteisingas PVM ataskaitas ar neteisingai apskaičiusiems su darbo santykiais susijusias pajamas ir išlaidas. Iki š. m. liepos 1 dienos deklaravusiems pamirštas pajamas ar patikslinus ankstesnių metų deklaracijas už pastarųjų 5 metų laikotarpį, jos bus vertinamos įprasta tvarka. Tai reiškia, kad šiems asmenims ir įmonėms negrės sankcijos – nebus skaičiuojami delspinigiai ir taikomos baudos. Tai padariusiems iki nurodytos datos VMI taip pat garantuos anonimiškumą.

REKLAMA

Daugiau informacijos apie tai, kokias pajamas privaloma deklaruoti ar patikslinti, gyventojai ir įmonės gali rasti VMI interneto svetainėje. VMI atstovai pabrėžia, kad tokia galimybė atsiskleisti ir deklaruoti bei patikslinti ankstesniais metais gautas pajamas bei sumokėti pamirštus mokesčius suteikiama išskirtinai vienintelį kartą ir tik iki liepos 1 d.

Kilus papildomų klausimų, kaip pasinaudoti šia galimybe, VMI kviečia konsultuotis telefonu 1882 arba +370 5 260 5060, skaičių meniu pasirenkant 5 „Vienintelė galimybė atsiskleisti". VMI garantuoja visų mokesčių mokėtojų konfidencialumą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų