Rašyti komentarą...
Cia su tomis masinemis savizudybemis tai gerokai perdeta.
Banku steigiamos natrines NT imones reikalingos varzytinese kainai kelti, o jei labai pigu ir patys nusiperka isvarzoma turta. Biznis yra biznis:)
ką NT padarys su bankais,teisingai pastebėjo žmogus.O kas tie bankai-išsipūtė iš nesuprantančių gyvenimo žmogelių-dabar jiems turėtų ateiti galas,kaip Petrikui-bet matot ir jam galo tikriausiai nebus ,nes visų mūsų suneštais pinigėliais tuo metu dalijosi su ir dabar įtakingais asmenimis.O KUR TEISYBĖ ?
Švedijos vyriausybės veiksmų esmė buvo tokia:

"Fearing that a collapse of the banking sector would capsize the economy, the Swedish government in September 1992 issued a blanket guarantee of all of the banks' obligations. Depositors, lenders and trading partners would be protected from loss. But to avoid encouraging financially risky behavior in the future, shareholders were made to suffer. In return for public money, the government received equity in the banks while the existing owners saw their stakes reduced."

Kadangi LT vyriausybė neturi iš ko traukti bankų, ji nedarys veiksmų, kurie gelbėtų per daug rizikingai į statybų verslą įsisukusius verslininkus. Todėl pastarieji vargu ar gali tikėtis didelės paramos iš valdžios.
keistos sąmokslo teorijos. Ar manote, kad bankai, sukurti iš investuotojų pinigų ir surinkę indėlių, laikys NT metų metus (nes garantijų, kada jis pabrangs - jokių?)

"didžiausias pavojus - bankui „nacionalizavus“ įkeistą turtą už labai žemą kainą, " mano galva yra tai, kad jei prasidės tokių mėginusių išlaikyti kainas "statytojų" griūtis, bankas nesugebės jo parduoti, o jo vertė kris žemiau nei į nuostolius banko nurašyta suma. Jei prie to prisidės nestabili ekonomika ir indėlininkų psichologinė situacija, bankų likvidumo problemos dar paaštrės. Silpnesniam bankui gali būti nemažai problemų.

JAV ir Švedijos patirtys ankstesnėse NT-finansų krizėse (daug švelnesnio masto nei ši) skirtingos, pasirinkto kelio poveikis valstybei, bankams ir NT rinkai skirtingas. JAV spaudė bankus kuo greičau parduoti perimtą NT, Švedija leido laikyti ir tai padėjo skolininkams (nes verčiant greitai parduoti, kainos krenta ir gauta vertė sumažėja, skola/nuostolis didėja).
KAD LIETUVJ KOKS SIMTAS TU KRAUJACIULPIU ISSIKARTU AR ISSISAUDYTU TAI ZMONEMS ISKART VISKAS PAGERETU.TIK PAGALVOKIT TAUTIECIAI KIEK PARAZITU JUS ISLAIKOT
Gal teisingiau būtų pavadinti - ką nekilnojamasis turtas padarys su bankais?
cia jums ne kokia vista is kaimyno tvarto nuknisti ir po to tupti metams cypen.
cia net nebe izulumas!...
cia erdvinis mastymas savosios vaizuotes erdvej ? :)
cia dr. benderio jausmai ir materializuotos mintys ! :)

tai paciu godumo veidrodis!
aga. Jau kazkur tukstantali Karlo Marxo prognozuota karta :) Niekada to tiesiog nebus:)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų