Įsigalėjus galimybių paso reikalavimui, sumažėjo produkcijos pardavimai

Prekybininkai ir mėsos perdirbėjai pastebi, jog įsigaliojus galimybių paso reikalavimams sumažėjo pardavimai didžiosiose parduotuvėse.

Apie tai pranešė LRT Panorama. Mėsos perdirbėjai ir paukštininkai sako šviežią produkciją turintys arba perskirstyti į mažesnes parduotuves, arba užšaldyti.

„Lyginant su praeitu mėnesiu, mes užšaldome blokais 20 proc. daugiau paukštienos. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad šviežios paukštienos mes būtent tiek neparduodame. Užšaldžius paukštieną jos vertė krenta iš karto bent 30-40 proc. Tai yra grynas nuostolis gamintojui“, – aiškina Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų direktorius Darius Gudačiauskas.

Prekybos įmonių asociacijos duomenimis, per dvi savaites, kai taikomas galimybių paso reikalavimas, trijų prekybos tinklų didžiosiose parduotuvėse klientų sumažėjo beveik ketvirtadaliu, tačiau tų pačių tinklų mažosiose nepadaugėjo nė procentu.

Nuo rugsėjo vidurio daugelis paslaugų bei prekybos vietų yra apribotos galimybių paso neturintiems žmonėms. Be jo galima apsipirkti tik nedidelėse maisto prekių parduotuvėse, vaistinėse, optikose, taip pat veterinarijos prekių parduotuvėse.


Rašyti komentarą...
A
Aha nu jo
2021-09-28 08:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sulindo valdziai siknon, tai dabar verkia, kad zmones juos boikotuoja... nabageliai kokie....
Atsakyti
-1

B
Baba
2021-09-28 07:26:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protelis valdžios tai fenomenalus.
Atsakyti
-1

B
Baba
2021-09-28 07:27:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protelis valdžios tai fenomenalus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų