Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ko mes čia verkiam pasidarykim darbdaviais ir jokių problemų!!!
Darbdavys-propagandos išgalvotas personažas. Tokio nėra.Yra darbsamdys,kuris darbuotojus samdo,kad gautų jų darbą-kas neša jam pelną. Taigi jis yra ne davė jas,o gavėjas.
Až dirbu pas ūkininką jau 16m ir nei karto nėra Pasules man atostogu
Geguzes vidury,ateinu mano perasytos i rugsejo pirma? Ir ka i galva duot dyrykeij?
Tai valstybe negina darbuotojo, uztampo teismais ir nupirktais gydytojajs lieki dar skoloij zinau tokiu kurie bande skustis del darbe patirtu traumu.
- Dabar darbo daug, išleisiu lapkritį. O ką man veikt lapkritį? Tikriausiai maudytis degintis prie jūros. Kodėl darbdavys gali iš žmogaus atimti malonumą? Ne jo problemos, kad yra darbo ir nėra kam dirbi?
@Sako darbavys Jau geriau keist darbdavį tokiu atvėju...
@Sako darbavys imk biuleteni ir tegul knisasi pats, čia jo imone, jo pinigai jis sau namus statosi, butus nuomai turi bet jei tu gauni 2xvdu algas ir daugiau, moka priedus ir pan. Išleidžia kai bėda, tai dirbk jam iki lapkricio
@siulau darbdavys,pažiūrėsi,socialiste,iš kitos varpinės.Sutartis darbams vykdyti pasirašyta,o kažkoks komunistinio darbo spartuolis nusprendžia,kad jam vidury vasaros pailsėti reikia.Tai tegu amžinatilsį,nes rudenį jau nebus iš ko atostoginių mokėt.Jūs atsimerkit truputį,darbo liaudis ir ne į savininkų namus žiūrėkit,o kranų mieste pasidairykit,tai pamatysit,kad viskas viskas stoja,įmonės užsidaro,bankrutuoja pervežėjai,siuvyklos,statybos įmonės.
@PATS BŪK Jeigu tu nesugebi paskirstyti dviejų sav. darbo užduočių turimai komandai per dvi sav iki kažkieno atostogų tai manau metas keisti sritį. Įmonės tikrai ne bankrutuoja dėl vieno ar kelių išėjusių atostogų. Įmonės bankrutuoja nes apzioja daugiau negu sugeba.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų