Išdalinti konkurso „Aš myliu savo įmonę“ apdovanojimai

 Jau penktus metus vykstantys mylimiausių įmonių apdovanojimai „Aš myliu savo įmonę“ šiais metais taip pat sutraukė didelį dalyvių skaičių, iš kurių buvo išrinktos pačios mylimiausios įmonės.

20

Jau tradiciniais tapę apdovanojimai vyko trečiadienio (lapkričio 29d.) popietę, į „Technopolis Ozas“ esančią salę dalyviai rinkosi su nekantrumu, nes iki pat paskutinės minutės visų kategorijų nugalėtojai buvo laikomi paslaptyje. Renginys prasidėjo Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdo Sutkaus sveikinimo žodžiu. Jis džiaugėsi, kad kasmet apdovanojimai sulaukia daug dalyvių bei ragino visus dalyvauti ir kitais metais.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išdalinti konkurso „Aš myliu savo įmonę“ apdovanojimai

Šių metų renginys dalyvius pasitiko kiek atsinaujinęs, be tradicinės apdovanojimų ceremonijos renginio svečiai turėjo neeilinę progą pasiklausyti didžiausių ir geidžiamiausių įmonių vadovų, kurie su renginio svečiais dalinosi savo patirtimi kaip suburti stipriausius kolektyvus bei išlaikyti komandinę dvasią. Savo įmonės patirtį pasakojo Andrius Baranauskas, Tele2 komunikacijos vadovas Baltijos šalims, apie grįžtamojo ryšio kultūrą kalbėjo Agnė Klasavičienė, „Adform“ personalo vadovė strateginiams projektams bei Agnė Novikienė, kompetencijų centro „Emblick“ vadovė, kuri pasidalino patirtimi kaip pokyčiai valdyme gali atnešti teigiamų rezultatų.

Pasibaigus pranešimams vyko diskusija, kurioje savo mintis išsakė Valdas Sutkus, vadovų paieškos ir atrankos įmonės „Masterclass“ vadovė Laura Duksaitė – Iškauskienė, „LIDL Lietuva“ komunikacijos vadovas Valdas Lopeta, radijo laidų vedėja Rasa Jusionytė bei Andrius Baranauskas, Agnė Klasavičienė ir Agnė Novikienė.

Po diskusijos atėjo ilgai laukta apdovanojimų akimirka. Pirmąją nominaciją, mažiausiųjų įmonių kategorijoje paskelbė Investicijų ir verslo garantijų įmonės „INVEGA“ vadovas Algis Skiauterė. Jis pasidžiaugė, kad mažos įmonės aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir palinkėjo, kad šių metų mažiausios įmonės kitais metais pereitų į didesnių įmonių kategoriją, taip skatindamas įmones plėstis.

REKLAMA

Mažiausiųjų XS įmonių kategorijoje nugalėjo UAB „Docinta“. S įmonių kategorijoje laimėtoja pripažinta UAB „MDI Transport“. M įmonių kategorijoje – UAB „Helisota“ L įmonių kategorijoje – UAB „Teltonika“ XL įmonių kategorijoje laimėjo „Western union“.

LVK prezidentas Valdas Sutkus pasidžiaugė, kad įmonės išlieka aktyvios ir pakvietė visus dalyvius dalyvauti šiame konkurse ir kitais metais, kuris neabejotinai įvyks.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų