Rašyti komentarą...
Laukiame Kaune!!
Is viso neaisku,kam isileidot i Lietuva ta itartina ymone ,ar kaip ten,juk savavaliskai neatejo ,kazkas pritare ir dave leidima,rusai blogi rusai priesai,o kazkoks ,,yandeks,,manevruoja pas mus ir kas toliau,taip dabar ir bauginsit zmones Kremliaus seseliu?
Dėjau aš ant jūsų.kurie mane mandagiai nureketuoja ir apsimeta kad tai mokesčiai.Įsileidot dar viena vagį-dalinkitės.Astravą su koncervais taip pat pražiopsojot...idijotai.
Mane stebina ne tik tai, kad kremliaus programinė įranga nemokamai dalinama bet ir tokias paslaugas naudojančių žmonių godumas ir kvailumas. Net už dyką nesėsčiau nei į vieno "pavežėtojo" automobilį, kurio techninė būklė neaiški, o ir vairuotojas praktiškai už nieką neatsako. Ar sėstumėte į lėktuvą, kurį valdys iš gatvės pakviestas "pilotas"?
@xxL Joo kriu- kriu
Taigi padidino armijos finansavima. Kame problema? Turi gi Lietuva kelius priestankinius granatosvaidzius. O kaip kitaip?
Mes Tuskulenu gatves Sernai nesinaudojame taksi. Prigerem Svyturio alaus, isverciam savo stora lasinini pilva ir apsipyle barzdota snuki alaus putomis, ziurim televizoriu. Mes juk zoofilai
@ValentinKarosas Mano tevas kiaule ir as prie rekenciu kiauliu. Isverciu vaizolus ir zviegiu, kaip didele kiaule. Musu kiauliu gimine, nesinaudojam taksi, musu nieks neileidzia i masina
Nesuvokiama valdžia-įsileidžia į savo namus nepageidaujamus asmenis ir duoda nuo buto raktus kur sudėti pinigai. Tai išsiimkite ir duris,sau.Kaip jūs ginate savo liaudį ? Nemokate valdyti tai eikite jūs na--j. Sėdite ten, tik mokesčius ir baudas kuriate.
čiulptuvai (kaina 19.90€ už kg), nupirkus apsivynioti sau aplink kaklą.
Tai kuo nepritiko rusų taksi paslaugos, ar skundžiasi klientai Vilniuje? Priešiška ,nereikalinga propaganda Kremlius...
Šaunu kad kad konkorencija didins.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų