Į Lietuvos NT rinką žengia į brangesnius objektus taikantis „Sotheby's“

Tarptautinės aukštos klasės nekilnojamo turto tinklas „Sotheby's International Realty“ stiprina savo pozicijas Baltijos valstybėse – Vilniuje duris atvėrė pirmoji jo atstovybė Lietuvoje. Ji siūlys bendradarbiauti įsigyjant aukštos klasės nekilnojamąjį turtą ne tik vidaus rinkoje, bet ir beveik pusšimtyje užsienio valstybių. „Sotheby's International Realty“ vardas visame pasaulyje siejamas su itin kokybišku būstu, kurio standartus ketinama diegti šalyje.

„Tai, kad Lietuvos nekilnojamojo turto rinka pritraukė tokį stambų ir patyrusį tarptautinį žaidėją, rodo, kad ji  vystosi ir siekia brandos. Nuolat stebime rinkos tendencijas, o Lietuvoje šiuo metu įžvelgėm potencialą, kurį ir ketiname išnaudoti. Ne tik siūlysime itin aukštos kokybės būstus, bet ir aktyviai sieksime visuomenėje diegti suvokimą, kas tai yra ir kaip gyventojams ar verslui teisingai jį pasirinkti“, - teigia Marius Bružas, „Baltic Sotheby's International Realty“ atstovybės Lietuvoje valdybos narys.

Kompanijos ekspertai ketina pasiūlyti ne tik vietinius aukštos kokybės būstus, bet ir tarpininkauti įsigyjant nekilnojamą turtą daugiau nei 45-iose pasaulio šalyse.

Orientuojasi į aukštesnį segmentą

Latvijoje ir Estijoje kompanija sulaukė didelės sėkmės. Latvijoje joje „Baltic Sotheby's International Realty“ orientuojasi į butus, kurių vieno kvadratinio metro kaina senamiestyje yra 2500-6000 eurų. Estijoje – apie 2500 - 5500 eurų. Privatūs namai, esantys gerose vietose, kainuoja nuo 500 tūkst. iki 1 mln. eurų.

REKLAMA

„Baltic Sotheby's International Realty“ atstovai teigia, kad jų platinamuose žurnaluose (Sotheby's, skiltis „New York Times“) skelbiama informacija apie aukštesnio segmento nekilnojamą turtą padės reklamuoti Lietuvos NT rinką.

Kompanija tikina, kad jos išskirtinumas rinkoje bus atvirumas bendraujant su pirkėjais – nebus slepiami veiksniai, nekeliantys NT vertės. Kita vertus, „Baltic Sotheby's International Realty“ ketina aktyviai bendradarbiauti su NT vystytojais, kad įrengus stovėjimo vietas automobiliams, vaikų žaidimo aikšteles ir kitus objektus, būtų keliama NT vertė Lietuvoje.

„Baltic Sotheby's International Realty“ atstovai mano, kad Lietuvoje jie nepritrūks nei pasiūlos, nei paklausos. Tinklo atstovai sako, kad bendrovė nesibaimina kelti kojos į Baltijos šalis, nors ir žino, kad nekilnojamojo turto rinka čia patiria nuosmukį.

Faktai:

Pirmoji „Baltic Sotheby's s International Realty“ atstovybė Baltijos šalyse duris atvėrė 2010 metų kovą Latvijos sostinėje Rygoje. Tais pačiais metais pradėta veikla ir Jūrmalos mieste, o 2011 m. Taline įkurta atstovybė ir Estijos rinkai. Jais, kaip ir Lietuvoje pradedančią dirbti agentūrą, valdo kompanijos „Immo Luxury“ padaliniai.

Šiuo aspektu Lietuva pralenkė kaimynę Lenkiją – joje „Baltic Sotheby's International Realty“ tinklas atstovybės vis dar neturi.

„Sotheby's“ ženklo istorija prasidėjo 1974 m. D. Britanijoje. Jis siejamas su vienais seniausių, didžiausių ir garsiausių aukcionų namų pasaulyje. Kompanija jungia daugiau nei 12 tūkst. prekybos brokerių ir vienija apie 625 filialus 44 šalyse.


Rašyti komentarą...
f
fasfa
2012-10-22 12:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tarptautinėis Jais, kaip ir Lietuvoje pradedančią dirrbti agentūrą, valdo kompanijos „Immo Luxury“ padarliniai. cia tik pirmas psl kitus skaityt geda buvo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų