Į kitą savivaldybę važiuoti draudžiama, bet šimtai lietuvių traukia poilsiauti į užsienį net daugėjant susirgimų

Vyriausybė karantiną Lietuvoje pratęsė dar mėnesiui iki balandžio pabaigos, taip pat paliko ribojimus, gyventojų judėjimui tarp savivaldybių. Tačiau jei vilniečiai ar kauniečiai negali tiesiog nuvažiuoti prie Baltijos jūros, tai poilsiauti į kitas valstybes skrenda pilni lėktuvai tautiečių.

Penktadienį, kai Vyriausybė pratęsė ribojimus, kelionių organizatorius „Tiketa Tour” informavo pradėjęs naują poilsinių kelionių sezoną, o pirmuoju skrydžiu į Egiptą išskrido keli šimtai poilsiautojų iš Lietuvos.

Į Egipto kurortus bendrovė pradėjo skraidinti anksčiau nei planuota, o nuo balandžio pirmos savaitės bendrovė imasi kasdieninių poilsinių skrydžių į Turkijos, Antalijoje esantį oro uostą.

„Nauji, itin patogūs skrydžių laikai, visiškai kitos poilsinių kelionių kainos nei iki šiol, tik dalis naujienų kurias pristatėme rinkai ir privertėme pasitempti konkurentus. Tad net neabejoju, kad pasirinkome teisingą kelią, ką ir patvirtina pilnas lėktuvas šiandien, pakilęs iš Vilniaus oro uosto“, – pranešime cituojamas „Tiketa Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Anot jo, skrydžiai į Egipto kurortus taip pat bus vykdomi visą balandį, jo metu bendrovė taip pat kasdien skraidins ir į Turkijos kurortus, nauju laiku – nuo 9 val. ryto.

„Šie metai yra ypatingi visiems, ketinantiems ar jau apsisprendusiems keliauti. Viešbučių tinklai deda visas pastangas, kovodami dėl klientų, turim suplanavę patį patogiausią skrydžių laiką, tad turime galimybę pasiūlyti poilsiautojams atostogas už tokią kainą, itin patogiu laiku, ko Lietuvoje nėra buvę iki šiol“, - sako jis.

Bendrovė šiemet pirmą kartą šalies turizmo istorijoje pasiūlė savaitės trukmės keliones į penkių žvaigždučių viešbučius Turkijoje už 365 eurus, Egipte – už 399 eurus asmeniui, taip pat šalies įmonėms pasiūlė perkelti darbo vietas į užsienio viešbučius, o visus skrydžius pasirinko vykdyti – nauju laiku, nuo 9 val. ryto.

REKLAMA

„Tiketa Tour” skrydžiai bus vykdomi bendradarbiaujant su skrydžių bendrove „Avion Express“, kuri poilsiautojus skraidins specialiu bendrovei paruoštu „Airbus 319“ orlaiviu. 

Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad dėl pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai COVID-19 (koronaviruso) infekcijos Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas. Iki 2021 m. balandžio 30 d. 24:00 val. Ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių tiek į užsienį, tiek į Lietuvą.

Vykstantiems tarptautinio susisiekimo maršrutais, reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais visų rūšių transportu privaloma turėti neigiamą COVID-19 tyrimo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, rezultatą.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2021-03-26 13:16:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tame ir esmė: niekas afrikinio tipo viruso neatveža nuvažiavęs iš Kauno iki Vilniaus. Bet tai draudžia. O po užsienius galima trankytis. Jei sienų neuždarote, tai kam tie ribojimai tarp savivaldybių judėti? Tai nieko nekeičia, tik pinigus kažkas plauna.
Atsakyti
-6

R
Rožė
2021-03-26 13:31:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl negalėtų žmonės į kitas savivaldybes vykstantys pateikti neigiamą koronos testą. Manau būtų teisinga, o nuo turistinių kelionių turėtų susilaikyti, kai tokie ribojimai šalies viduje. Tos naujos atmainos ir parvežamos iš poilsinių kelionių, nes gali būti daug besimptomių turistų.
Atsakyti
-8

R
Regina
2021-03-26 14:29:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur buvo tie polcajai kai tapinas su susikibusiom rankom tiesė iki Baltarusijos sienos kur buvot kai susikibę kai varlės pavasarį protestavo prie ambasados baltarusių? matomai naudos nebuvo kaip papildyti biudžetą,? tai ant mūsų visų atzigribt norit, prakeiksmas tiems kas balsavo už šitą valdzia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų