Rašyti komentarą...
TEISINGAI. Jei DURA negeba nagu susitvarkyt----mokek pinigus!
Jų darbas niekaip neteloa į aukštas kainas.Ta ,kuri prastai mokėsi nuėjo į kirpyklos paslaugų kursus.Tai iš kur bus aptarnavimo kultūra,nekalbant apie kainas.Per daug verkiančių,nes nustoja byrėti darmavi pinigai.
Aš virš 10 metų kerpuosi namie nemokamai. Nereikia niekur eiti stovėti eilių mokėti pinigų ir neapsikresiu grybeliu ir tt.
Pas postsov ietinių šalių verslininkus mąstymas toks, jad klientą ir nafig pasiūst galima, ir grubiai bendraut, o kainos tokios, kad pardavę pora degtukų dežučių iš pelno nori namą pasistatyt... Ir supratimo nėra apie "centas daro litą", geriau pigiau, bet su didesne apyvarta, negu kainos didelės ir klientūra maža. Ne, jie mato tik dideles sumas akyse. Jų manymu, geriau vieną kart 100, negu 3 kart po 60. Vat taip.
Kokie 10% ? Varykit, kaip visi kiti- 30-80% ir dvėskit nuo gobšumo!
O man DZIN. Nusipirkau plauku kirpimo masinka. Pats nusikerpu plaukus!!!
Mano kirpėja taip pat: kelionės į užsienį, vieniša, bet įsigijo namą, aplinka sutvarkyta super, ko kiti tikrai negalėtų sau leisti. Vadinasi kirpėjo darbas super pelningas.
TINGINES, nagu negeba susitvarkyt????
Celiulitines STORASIKNES!!
Dirbt nemoka, tik pinigų kuo daugiau joms duok!
Nei gėdos, nei sąžinės!
Toli gražu ne kiekviena yra specialistė,bet kainas užriečia,kaip profesonalės.Atsakomybės neturi,jei prastai nukirpo.Jų kirpimo kaina max 15-25 eurai,o ima 2/3 kartus brangiau.Tegu neverkia ,o išmoksta aptarnavimo kultūros ir atlikti darbą be priekaištų.Fabijoniškėse kirpykla viešbutyje,Vilniaus pakrašty,o kainos,kaip Paryžiaus salone...
Į viršų