Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Turi užfrausti seimui išeitines kurie grįžta atgal prie lovio tai liaudies apvaginėjimas nuo jų ir pradėkim.
O kiek neįgalumų panaikino pagal naują reformą? Kur tie pinigai?Šitiek žmonių nuskriaudė,baisu!
Aferistai tie lietuviai pensininkai dirba neturėdami sveikatos o šitie brudai iškylauja išvis panaikinti pašalpas rusų laikais priverstinai įdarbindavo.
@Aš Pencininkakams mokamos pencijos jai nori product jie dirba
Pirmiausia kodėl konservos pasikėlė dvigubai algas, o čia apie eilinį žmogų rašinėja, niekas taip lengvai nedarbo išmokų nemetop
Seimūnai žinodami, kad jų darbas yra terminuotas ir po 4 metų gali būti neišrinkti neturėtų gauti jokių išmokų. Juk tai taip akivaizdu. Tad kol klesti šitokia neteisybė, taip, aš naudosiuos tokia spraga. Taip, pavasary išeisiu iš darbo, pailsėsiu keletą mėnesių ir vėl dirbsiu.
Tarp kito dar susiziurekit geriau kiek pinigu skiriat islaikyt Uzimtumo Tarnybai, kuri nieko nedaro. Jei diebi bent kazkiek kvalifikuota daeba tie ten rankom skescioja, kad niekuo padet negali ir konsultacija skambuciu trunka 2 minutes, kur pasako, kas toliau ieskotumeis darbo savarankiskai ir palinki sekmes. Tai kam tokia istaiga reikalinga?
@Nu n Jo tikrai birza nieko gero nesiūlo siūlo kur nieks neina dirbt o jeigu nori geresnio darbo pats ieškokis
Ka jus cia nusisnekat? Faktinius irodymus su statistika pateikit, nes dabar niekas neuseina. KIEKVIENAS dirbantis zmogus KIEKVIENA menesi nuo algos palieka procentus sodrai, t.y. moka uz SAVO socialini draudima. Kai iseina is darbo, pagal tai ir apsiskaiciuoja kiek tu imoku sumoketa ir kiek dabar priklauso nedarbo ismokos. Juo labiau, kad ismokoms yra taikomos LUBOS, o mokesciams ne. Tai daugiau uzdirbantys zmones belekiek sunesa pinigu i sodra, o netekus darbo gauna tuos pacius 1200, nesvarbu, kad gal uzdirbdavo i rankas ir 5000 ir nuo JU skaiciavo ju mokescius. Tai cia logiskai nesueina, kad neuztenka pinigu ismokoms, kazkur kazkas kazka prasileidzia ir dabar nori dar viena nesamoninga situacija sukurt, kad tik mokescius VEL kelt.
jei dar parduotuvėse patikrintumėt kiek alkoholio jie perka,apaktumėt.Kasdien į parde po 6kartus,kokias pajamas reikia turėt,nei ėst jiems nereikia,kad tik butelį turėtų.
@Ve Pardė.. kas tai,tu Lietuvi. Čia tie,kurie išvykę vištų pešt,grįžę nebemoka lietuviškai?
O kas man draus darbo ieskotis uzsienyje? Gi nuotoliniu dirbti gali, tai ir darbo iesko paprastai nuotoliniu. Gali kad ir is kosmoso. Nes tuoj prades rasinet, kad bedarbiai sanatorijoj ilsisi, prie juros palangoj ar siaip vichy baseine. Taip ir netoli iki apykojes prieiti.
Pirmiausia reikia nutraukt visas soc.išmokas tiems darmajiedams kurie per visą savo gyvenimą praktiškai oficialiai niekur nedirbo. Gavę išmokas gerokai padidina prekybcentrų alkoholio apyvartas. Be to kai kurie dirba nelegaliai ir gauna išmokas ne tik jie bet ir jų vaikai išlaikomi iš mokesčių mokėtojų pinigų, gauna nemokamus maitinimus ir pan.
@VAIVA Skirk nedarbo ismoka nuo pasalpu. Galima purkstaut ir del vaiko pinigu, mamadieniu, pensiju, nuolaidu ir kt.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų