Gąsdinantys rodikliai: Rygos oro uostas keleivių srauto atsigavimą prognozuoja tik 2024-aisiais

Tarptautinio oro susisiekimo keleivių srautai gali atsigauti tik 2024 metais, prognozuoja Rygos oro uosto vadovė Laila Odinia.

„Dar pavasarį buvo vilčių, kad keleivių srautas gali palaipsniui atsigauti nuo 2021 metų, tačiau dabar prognozės nėra tokios rožinės“, – sakė ji.

L. Odinia pabrėžė, kad pandemijos sąlygomis Rygos oro uostas pradėjo daugiau investuoti į krovinių gabenimą ir verslo aviaciją, kad pritrauktų naujų vežėjų bei padidintų apyvartą.

Kartu ji pripažino, kad krovinių gabenimo dalis bendroje oro uosto apyvartoje yra nedidelė – maždaug 8 proc., todėl krovinių gabenimo apimčių didinimas keleivių netekties nekompensuoja.

Per tris šių metų ketvirčius Rygos oro uostas aptarnavo 1,8 mln. keleivių – beveik 70 proc. mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai.

Praėjusį mėnesį dėl Europoje padažnėjusių susirgimų COVID-19 ir dėl to sugriežtintų ribojimų vidutinis lėktuvų užimtumas reisuose iš Rygos ar į ją krito iki 31 proc. nuo 57 proc. ankstesnį mėnesį.

2019-aisiais didžiausias Baltijos valstybėse oro uostas fiksavo naują visų laikų keleivių skaičiaus rekordą – 7,798 mln. žmonių, 10,5 proc. daugiau nei 2018 metais.

Rygos oro uosto vadovybės prognozėmis, keleivių srautas 2020-aisiais gali siekti 2,5-3 mln. žmonių.


Rašyti komentarą...
i
inafti
2020-10-20 05:56:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetąinė suаugusiems, nоrintiems susirasti partnėrį, nоrintiеms pasimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų