Rašyti komentarą...
Gerėja, jei iš įmonių vadovai bėga į kitas įmones--vadinasi jie ne kaip ten dirbo, kad nebetenkina darbas ir atlyginimas. Čia reiškia, kad prasidėjo krizė ir reikalingi vadovai. Bet nereiškia, kad stambios maisto įmonės vadovas galės vadovauti plytinei ar atvirkščiai, nes skiriasi technologijos principai, žaliavos, medžiagos. Partionis priklausomumas dabar mažiau reiškia-bet išlėkęs iš valdios posto, žemiau direktoriaus nedirbsi, nors ir visiškas asilas.
taip ne tik Lietuvoje, visur tas pats.
Šį mėnesį sulaukiau dviejų skambučių iš kompanijų, kurioms CV buvau siuntęs 2009 metais.
Noreciau numesti akmenuka ir i atrankos imoniu darza - atranku kultura ir lygis labai suprastejo. Kartais bendrauji su atranka vykdanciu darbuotoju ir nesupranti, kokia kalba su juo kalbeti, kad suprastu ka jam sakai. Pasiteisinimas, kad labai daug gaunama CV nelabai tinkamas, nes bus laikas, kai ju sumazes, o tada su tokiom "firmom" nelabai kas nores dirbti. Zodziu, "medziot" tikrai yra ka, tik "kasti" reikia giliau.
Man irgi labai keista kaip imama nekvalifikuoti pazystami i savo imones vietoj to, kad paimtu specialista, kuris atnestu daugiau naudos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų