Rašyti komentarą...
Jeigu kitamet nepavysime Vokiečių,tai bus visiškai kapiec.Reikės gyventi iš turtingūjų saskaitos,kurios prikaupė dirbant vergams už amžina minimalų atlyginima.
O bus taip!I viena kišene ikišim o iš kitos dar daugiau ištrauksim!
O jai rimtai!Jei dabar yra nemažai darbdavių, isigudrinančiu ir sukurenčių sau salygas mokėti mažiau minimumo, tai koks skirtumas jog valdžežmogiai ta minimuma kelia o jo visvien yra tokių kurie nemoka.
Kiek gauna svedai?tyla
Tipo neverkit, paziurekit kiek saliu su mazesniu minimumu. Vejus cia raso. Mes gyvenam gal kiek geriau nei rumunai, ar bulgarai. Ir tik tiek
Mokytojo alga nekito 10 metų. Ji priklauso nuo biudžeto, o jis nesikeičia. Tik direktoriams kyla ir pavaduotojams. Prie ko čia minimali alga ir kas ją keičia.
,,darbdavių atstovai tikina, kad Vyriausybės siūlomas MMA yra per didelis. Esą dėl to dalis darbdvių negalės išlaikyti darbuotojų ir bus priversti juos atleisti".
Keiskit mąstymą gerbiami darbdaviai, siūlau rimtai: prasišluot galvą nuo voratinklių, nustot kraut į kišenes vis dar tikintis, kad darbuotojai ne žmonės ir jiems atlygio už darbą nereikia kelt...
Kas jums sukuria pridėtinę vertę ar pamiršot? Tai ko dabar stenat, kad kvalifikuotų darbuotojų nerandat?
Kelkit algas, kurkit geresnes darbo sąlygas, renkit mokymus, išmokit dalintis su tais kas kuria jūsų verslui pridėtinę vertę...o ne kraukite tik sau į kišenes, nes su dabartiniu mąstymu nieko nepasieksit, tiesiog neliks kam dirbti...
Vokietijoje minimumas 1585 eur, o kai atvažiuoja vokiečiai pas mus sako kad brangu čia labai parduotuvėse. Lenkijoj minimumas 619 eur ir apsipirkti ten pigiau nei Lietuvoje. Paaiškinkite prašau kas ir kur Lietuvoj nutikę ką dmes niekaip negalime sureguliuoti kainų? Parduotuvėse kainos kyla kaip kad gyventume kokios Šveicarijoje, o žmonės daugiau neuždirba. Spraga yra sistemoj. Ir ją reikia tvarkyti iš esmės. Manau mes per daug iš laikome ministerijų, jos mažai ką veikia - biurokratija kuri nėra reikalinga, ten ateini ir jie amžinai kava geria. Per daug ir seimo narių. Kam tlmums tiek jų? LIETUVOJE MAŽAI ŽMONIŲ 2MLN TIK LIKO. mes visai negalvojame apie tai kad mokesčių našta paskirstyta neadekvačiai. Todėl reikia mažinti išlaidas nereikalingas - o tai yra ministerijų išlaikymas, taip bus atleistų žmonių jei jas už darysime, bet laisvu darbo vietų irgi daug!
@Kestas Tikrai taip, pažįstu žmonių kas dirba ministerijoje projektų vadovais.. Gauna 1000 ir daugiau ir juokiasi kad į darbą kaip į šventę nes darbe nieko neveikia tik parasiukus deda! Ir išvis kam ministerijai projektų vadovai? Jūs pažiūrėkite kiek kabinetų kiek žmonių ten dirba, kokie mokesčiai pastatų išlaikymui ne tik žmonių algos, žinom kad ministerijose dažniausiai dirba vos ne visą kokia šeima. Tėvas, motina, sūnus, uošvis - visi kokias pareigas užima ir iš mokesčių mokėtojų pinigų gyvena. Kam mums tokie veltėdžiai? Viską dabar galima į internetą sukelti. Popieriuku, dokumentų pildymą irgi! Tad ministerijos tikrai nereikalingos!
@Kestas Pažiūrėk į gatves. Prisišauksi meluodamas nelaimės
@Mmm Pažiūrėjau, ir ką? Tagi gatvės naujos gražios nes įsisavinta buvo ES parama! Ar dabar taip išeina kad dėl gražių gatvių valdantieji mus gali išnaudoti kaip tik nori?? Ką čia norėjai tuom pasakyti? ;) Mike melagėli ar nebūsi vienas iš tų 141 veltėdžiu?
Bet kokiu atveju Liuksemburge kainos nera dideles pagal musu kainas.Kavos pakelis 500 g 3.45 euro kuris pas mus kainuoja 5.65 euro be akciju.Ten zmones gyvena.
@Daiva O jie ruso turėjo? O jie dabar kokius kaimynus turi? Ne valstybėje, o žmonėse rūpestis. Vyresnių źmonių dauguma sako - taip gerai dar negyvenom.
@Mmm Tai taip išeina kad jei buvom kažkada okupuoti rusų, ir kad pas mus gražios dabar gatvės(čia beje reiktų padėkoti ES pinigams) tai mums dėl to reikia tarnauti valdantiesiems ir atiduoti jiems puse savo uždirbtos algos kad jie galėtų mums pakelti alga 17 eur o sau algas pasididinti 100-200?? Ar tu išvis žmogau esi mokesčių mokėtojo pusėje? Nes panašu kad esi vienas iš tų išlaikytiniu, taip išlaikytiniai - tai čia tie kur ministerijose sėdi karvute geria karvute saldainiais užsikasdami. O mes sąžiningi piliečiai juos išlaikome. O jie dar ir be sočiai nes vis jiems mažai!
Dar palyginkit ir kainas, kurios pas mus vis kyla
@O O kitur kainos turbut nekyla, kitur viska uz dyka dalina. Kitur ir kainos ir mokesciai ne ka mazesni nei pas mus, kitaip emigrantai nevaziuotu i Lietuvele pas gydytojus, dantistus, grozio specialistus ir t.t. Jei ten butu taip gerai, negyventu po kelias seimas viename name susigrude.
@Nu nu Liukse kava 500g.pakelis dalmayer kainuoja 3.45.Ten zmones gyvena oriai ir visada sypsosi kur pas mus to nera.
@Nu nu Taip pas mus yra pigiau pas daktarus privačiai apsilankyti. Faktas. Bet žmonės užsienyje ir uždirba daugiau. Pvz Anglijoj vizitas pas dantista 70 svaru, tai jau panašiai kaip pas mus pas privatu dantista - 50eur,Tik tiek kad gal pas mus už tuos 50eur geriau darbą padarys! Specialistai mūsų geresni.
@Nu nu Emigrantai gal ir vaziuoja. Bet tikrai ne i valstybines, o i privacias istaigas. Nes gydymas privaciose pigenis Lietuvoje. Daug uzsienieciu net vaziuoja. Ir kas cia blogo. Emigrantai uzdirba ir gali sau leisti, ko tu negali. O kainos tikrai didesnes negu kitur lyginant su atlyginimu.
@O Skaityk skaityk ir dar kartą... po to rašyk!
@O O visiu kitur smunka? Rusijoje tesa - kelnės...
@O O visiu kitur smunka? Rusijoje tesa - kelnės...
Juk visur pirmi(susirgimu, mirciu skaiciais, kainu augimu) ) tai gal ir altyginimus padarykite kaip pirmaujanti Geroves valstybe
@Geroves valstybe Lietuvele pirma ten, is kur valdzia gali sau kisene papildyti.
Į viršų