„Kol kas nemušime. Mūsų tema – apie hobį, tapusį verslu“, – Šiauliuose vykusiame renginyje „Verslas veža“ savo pranešimą pradėjo projekto „Fight for Fitness“ organizatoriai Vytautas Medineckas ir Valentin Bogdanovič.

„Pagalvojome, kaip galėtume sudominti sportininkus vasarą, nes šiuo metų laiku daugelis jų aptingsta“, – šypsojosi V. Bogdanovič.

Sugeneravę idėją vaikinai pirmiausia kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, kur gavo leidimą organizuoti nemokamas treniruotes Vingio parke. „Jos buvo skirtos visiems. Susipažinome su daug žmonių, vėliau šis hobis mums leido surengti „Arrow Fight Night“, – pasakojo muscleshop.lt vadovas V. Medineckas.

V. Bogdanovič priminė, kad kiekviena veikla gali tapti verslu. „Tik nereikia sėdėti ant sofos ir laukti, kol verslas ateis ir pasibels į jūsų duris. Pas tinginius jis neateina“, – šypsojosi V. Bogdanovič.

„Netgi pomėgis žvejoti gali tapti jūsų verslu. Nepamirškime, kad internetas suteikia galimybę reklamuotis nemokamai. Kartais patys nustembame internetoe erdvėje radę straipsnių apie save. Tai džiugina – mus mato, pastebi. Žvejybos blog‘as? Kodėl gi ne? Tai puiki idėja, tiesiog reikia šiek tiek darbo“, – kalbėjo V. Medineckas. Vienas iš jo patarimų – nebūti tikrais lietuviškais rūpintojėliais ir neabejoti dėl idėjų. Daryti.

REKLAMA

„Jei sėdėsite namuose ir sakysite „Ai“, nieko nebus. Valentinas yra kovotojas. Kiek kartų esi pralaimėjęs, kiek uždirbai?“ – savo kolegos klausė V. Medineckas.

„Visos kovos, kurių buvo 37-ios, buvo investicija į ateitį. Tikrai iš to neuždirbau daug. Gal buvo tik penkios kovos, už kurias sumokėjo. Tačiau žinojau savo tikslą, norėjau turėti savo sporto salę, būti treneriu“, – teigė V. Bogdanovič, dabar Vilniuje turintis vieną pažangiausių ir didžiausių kovos klubų.

„Vėliau mus pastebėjo ir pakvietė treniruotes organizuoti Vilniaus Gedimino prospekte. Sutikome, – pasakojo V. Medineckas. – Apetitas augo bevalgant. Sumąstėme, kad sezono uždarymą būtų visai smagu organizuoti užsienyje. Žmonėms pasiūlėme treniruočių savaitę Maljorkoje.“

V. Medineckas užsiminė, kad šiais metais yra planuojama užsienyje rengti sezono atidarymą.


Rašyti komentarą...
E
Eva
2014-03-20 16:16:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų