REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ iš Ginkūnų gyvenvietės ir Kuršėnų jau nuo vakar vakaro pradėjo gauti pranešimus apie nuplėštus stogus, apgadintą žemės ūkio techniką ir kitą nuniokotą turtą. Bendrovė šiuo metu yra užregistravusi virš 10 viesulo žalų, kurių nuostoliams padengti greičiausiai reikės kelių šimtų tūkstančių litų.

REKLAMA
REKLAMA

„Gavome pranešimų apie nuplėštus stogus: vieniems gyventojams nuplėšė tik stogo dangą, tuo tarpu kitiems stogas buvo nuplėštas su visomis konstrukcijomis. Taip pat gautas pranešimas apie apgadintą sėjamąją – nors ji sveria daugiau nei toną, viesului nebuvo sudėtinga ją pakelti ir sviesti į žemę. Vienas gyventojas dar pranešė apie išdaužytus visus balkono langus – juos viesulas išplėšė kartu su visomis žaliuzėmis“, – pasakoja draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ Turto draudimo žalų administravimo skyriaus vadovas Darius Smetona.

REKLAMA

Draudimo ekspertas atkreipia dėmesį, kad vien dviejų klientų, kurių žemės ūkio technika nukentėjo nuo viesulo, žalai atlyginti bendrovė rezervavo 30 tūkst. litų. „Šiuo metu į Ginkūnus ir Kuršėnus nuvykę žalų ekspertai apžiūrinėja vėliau apie patirtą žalą pranešusių klientų turtą ir vertina, kiek tiksliai viesulas sukėlė nuostolių“, – teigia D. Smetona.

REKLAMA
REKLAMA

Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ primena, kad klientai apie patirtą žalą turtui draudimo bendrovei gali pranešti per tris darbo dienas. Kitą savaitę gavus visus pranešimus, paaiškės ir realūs viesulo sukelti nuostoliai.

Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ per šių metų pirmus penkis mėnesius klientams už patirtus turto draudimo nuostolius jau kompensavo 6,1 mln. litų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų