Draudimo bendrovė „Ergo Lietuva“ pradėjo registruoti klientų, dėl audros patyrusių nuostolių, pranešimus. Per valandą dėl patirtų žalų į bendrovę jau kreipėsi 11 klientų, kurių nuostoliams padengti rezervuota 40 tūkst. litų. Audrai vis labiau įsisiautėjant, draudikai prognozuoja, kad žalų skaičius gali augti iki 70, o išmokų suma siekti 300 tūkst. litų.

Draudimo bendrovės „Ergo Lietuva“ Turto draudimo departamento direktoriaus Tomo Nenartavičiaus teigimu, dėl patirtų nuostolių daugiausia pranešimų sulaukiama iš Klaipėdos, Šilutės ir Telšių. Turto draudimu apsidraudusiems klientams vidutinė šios audros sukelta žala gali siekti 3-5 tūkst. litų.

„Klientai, apsidraudę turto draudimu, po audros dažniausiai kreipiasi dėl audros nuplėštų namų, ūkinių pastatų stogų, pažeistų elektros linijų, taip pat dažnai nuvirtę medžiai pažeidžia sienas, nugriauna vartus. Šiandien per valandą užregistravome žalas, kurias klientai patyrė dėl stipraus vėjo nugriuvusio kamino, įgriuvusio balkono, taip pat nuplėštos stogo dalies ir pan.“, – teigia T. Nenartavičius. Draudimo ekspertas atkreipia dėmesį, kad realūs audros nuostoliai bus žinomi po trijų darbo dienų, kadangi per tokį laikotarpį klientai turi pranešti apie patirtas žalas.

Draudimo bendrovė „Ergo Lietuva“ praėjusiais metais klientams už patirtus turto draudimo nuostolius kompensavo 19,6 mln. litų. Gamtos stichijų šėlsmas praėjusiais metais sukėlė rekordiškai daug žalų: gyventojų ir įmonių turtą negailestingai niokojo ne tik audros, bet ir potvyniai, draudimo bendrovė registravo itin daug žalų dėl krušos, žaibų, didelio sniego slėgio ir pan.


Rašyti komentarą...
c
cipas
2011-02-08 16:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
daugokai nuostolių pridarė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų