Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslo magnatas Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad jo 44 mlrd. JAV dolerių pasiūlymą dėl „Twitter“ perėmimo stabdo „labai svarbus“ klausimas dėl netikrų paskyrų.

Verslo magnatas Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad jo 44 mlrd. JAV dolerių pasiūlymą dėl „Twitter“ perėmimo stabdo „labai svarbus“ klausimas dėl netikrų paskyrų.

REKLAMA

Kataro ekonomikos forume paklaustas E. Muskas nebuvo linkęs kalbėti apie susitarimą, sakydamas, kad tai yra „jautrus“ klausimas.

„Vis dar lieka keletas neišspręstų reikalų“, – pažymėjo verslininkas.

Tai apima ir klausimą, ar „netikrų vartotojų ir brukalų skaičius sistemoje yra mažesnis nei 5 proc., kaip teigia platforma, tačiau manau, kad daugelio žmonių patirtis naudojant „Twitter“ tikriausiai nėra tokia.“

„Taigi mes vis dar laukiame sprendimo šiuo klausimu ir tai yra labai svarbus dalykas“, – pridūrė įmonių „Tesla“ ir „SpaceX“ vadovas.

REKLAMA

Pasak E. Musko, taip pat kilo klausimų dėl „Twitter“ skolos bei ar akcininkai balsuos už sandorį.

„Taigi manau, kad tai yra trys dalykai, kuriuos reikia išspręsti“, kad sandoris įvyktų, pridūrė milijardierius.

E. Muskas teigia norintis, kad „Twitter“ naudotųsi 80 proc. Šiaurės Amerikos ir pusė pasaulio gyventojų.

„Tai reiškia, kad platforma turi būti patraukli žmonėms. Akivaizdu, kad tai negali būti vieta, kur jie jaustųsi nepatogiai ar sulauktų priekabiavimų, kitaip paprasčiausiai jie ja nesinaudos“, – pridūrė jis.

„Manau, kad yra didelis skirtumas tarp žodžio laisvės ir pasiekiamumo laisvės“, – pažymėjo E. Muskas.

„Viešoje erdvėje leidžiama, daugiau ar mažiau, išrėkti ką tik nori. Bet tai, ką sakome, kad ir koks tai būtų ginčytinas dalykas, neturi būti transliuojama visai šaliai“, – kalbėjo verslininkas.

„Taigi aš manau, kad apskritai „Twitter“ turėtų leisti žmonėms pasakyti, ką jie nori, laikantis įstatymų pusiausvyros, bet turėtų būti apribota, kas tai perskaitys, atsižvelgiant į konkrečias „Twitter“ naudotojų nuostatas“, – paaiškino jis.

REKLAMA
REKLAMA

E. Muskas teigė, kad jei sandoris įvyks, jo vaidmuo bus „plėtoti produktą“, ką jis daro bendrovėse „Tesla“ ir „SpaceX“ atveju.

E. Muskas teigė manantis, kad per ateinančius tris mėnesius „Tesla“ darbuotojų skaičius sumažės maždaug 3,5 proc., tačiau po metų darbuotojų skaičius vėl pradės didėti.

Paklaustas apie JAV prezidento rinkimus 2024 metais, E. Muskas teigė neapsisprendęs, ką paremti, bet esąs pasirengęs į kandidato kampaniją įnešti 20–25 mln. JAV dolerių.

Jis anksčiau buvo teigęs, kad galėtų paremti Floridos respublikonų gubernatorių Roną DeSantisą.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų