Rašyti komentarą...
Laukiu tiekėjų pasiūlymų,kaina biržoje krinta,o jie visi kaina kelia .....Tai kur čia konkurencija ir kur čia rinka ?
Turime konkurenciją degalinėse, ką matome? O gi kartelinį susitarimą, pas visus kaina vienoda, tas pats bus ir su elektra. Tie dar nors į kažkokią infrastruktūrą investuoja, o ką elektros tiekėjai investuos?
Nesirinksim tiekėjo
@Agnyte Jau geriau puse metu mokėt 25proc daugiau
Matosi, kad užsakovas straipsnio Ignitis, kuris nors valstybinis, bet daugiausiai plėše
Tai skaitikliai reik keist kelis kart, tai atlyginimus issimoka kaip dviejų prezidentu o paprastam kainas iskele
Aš noriu mokėti biržos nomalia kaina o ne permoketi ir kitiems krauti pelną kažkam į kišenes
Nesirinksiu paziuresim ar atjungs


Čia demokratija. Skiepytis per prievartą, elektra per prievartą į kariuomenę per prievartą ir. t. t.
Nagi kur dingo mūsų Petras G., mūsų kovotojas už Lietuvą. Tiek kovojo prieš vaivorykštinius, palaikė šeimas. O dabar kai atvirai plėšia dvigubą kainą už elektrą iš kiekvieno Lietuvos piliečio, Petro nebeliko, Petras į krūmus. Ir ne tik Petras, neliko nei vieno Seimo nario, kuris nors šiek tiek pasidomėtų, ar čia jau taip skaidriai "branginama" (taip, branginama, ne liberalizuojama. Vadinkime daiktus tikraisiais vardais) elektros energija. Taigi, už Lietuvą vyrai...........Už elektros energijos dvigubą kainą, na ir už tylintį Petrą.
@fu Ju ten 141 ir ne vie nas del zmoniu apgynimo nuo plediku net pirrsto beoaju0fiba jue gsubso dedim tukstanciu ir viskas veltui jiems gi elektra vanduo sildymas veltui sedi ten visus 30 netu ur dziaugiasi kad jiems caldzia gera
Visą laiką aiškino,kad neskubėti.O dabar reikia jau skubėti.? Patys sukūrė rojų el.spekuliantams ir verčia juos pasirinkt.
Pasiųsiu tris kart N.... visus visus - ir "tiekėjus", ir tos velniavos sumanytojus. Čia nėra jokia rinkos ekonomika, tai tik ekonomikos išgama
Į viršų