Rašyti komentarą...
ir beraščiai, todėl ir kyla klausimų. Kodėl kitom šalim nekyla? Konsultuokitės ir vienakart susitvarkykite su mokesčių palaida bala. Aš,eilinis žmogus, ir tai suprantu, kad ne viskas tvarkoje, o valdžia nesusigaudo: bijo, traukiasi, skriaudžia ne tuos, o dangsto tuos, kurių bijo. Gėda.
Mums pyz....... plaukiam šūdo upėje......laisves vėliavėlės kartais išnyra šalia.......amen.....
Biudžeto vagys ir sukčiautojai, nors viena vyriausybė jums pautus ir kitus organus prispaus. Nemėgstu konservatorių, bet šitas sprendimas respekt !!! Ir komunistinės ūtėlės nerašykite, kad aš pedofilas ir t.t. Jūs esate iškrypėliai ir vagys.
Boze... i ka jinai panasi.... tik Rokiskis gali isgelbet
Isterija, kiek dirbtins. Ji palies beveik tik indovidualiai dirbančius, kurie mokėjo gerokai mažiau už mus, dabar mokės panašiai, tai ko čia visi sujudo? Msnau tai teisonga
.ekonomines aferos tapo ekonomine reforma...Valio seimo kolxozui..
sie valdantieji su anukeliu priesakyje pridare simtamilijonininus nuostolius lietuvbai o dabar jus turit padengti nuostolius
tai primena bolseviku metodus
o kajie daugiau gali sugalvoti ,MOKESCIAI PLIUS MOKESCIAI
@PENSININKAS žmogau ant pečiaus. Už mūsų mokesčius gauni pensiją, gydymą, soc. garantijas. Tai ko žviegi. Nori, kad mokesčiai būtų mažesni, tai pats mokėsi už gydymą ir pensija bus nekeliama artimiausius dešimt metų.
Kaip kolchoziniai nesusivokia, kad pinigai ant medžio neauga
Pensininkų niekas neišlaiko, jiems visi
Pensininkų niekas neišlaiko, jiems visi
@eik jau Yeisus ar ne teisus, bet prnsininksi tuos pinigus sumokėjo ir niekas jų neišlaiko, jie atsiima tai ką davė ir tai atgaus tik dalį. Jie patys naudojadi savo mokėtais visą gyvenimą pinigais
@eik jau besmegeni po pecium... ar ta mintis,kad pensininkai jau uzsidirbe pensija pramusa sarvus ant tavo kaktos?
@eik jau reikia pagalvoti ir apie teisingumą? Kodėl mokesčius didinti nori smulkiems ir vidutiniokams, o tiems, kas pvz. 300 tūkst uždirba - mažinami? Kodėl jiems sodros lubos yra ? Kur solidarumas su visuomene? Mąstykit plačiau, jei valstybėje karaliaus oligarchai ir jų vergai bei tarnai už grašius - bus geriau? Ne, geriau kai žmogus sugeba išsilaikyti, rizikuoja, o iš valstybės nereikalauja.
Keista kad laidoj nei karto agrokolukieciu del valatkos apmokestintu pajamu sis neapkaltino...smagu paziureti kai propogandistai virkauja del savo aukstinamos valdzios veiksmu kurie tiesiogiai paliete juos pacius
@Baubas valdė ekonomikos augimo metu. Jų numatytas Ind. veiklos mokesčių didinimas prasideda nuo 2023 m. Tai dabar konservai irgi atkelia didinimą iki kitos valdžios. Nuo 2026m.
Neatmeskit, kad Jakilaičio ir kitų šnekos, "ar iš vis ta reforma bus vykdoma" tėra nejautros formavimas. Bus vykdoma "reforma", bus. Jie tikrai nori išsiurbti kraują iš tos vietos, kur suleido dantis. O "ekspertai" suokia "nebijokit, neskaudės".
@Bruknė soc. išmokos didės, galėsi bujoti. O savarankiškai dirbantys visuomet turėjo pasirinkimą. Jei slėpė pajamas ir mokėjo nuo minimumo, tai ir pensijos bus minimalios. Kai deklaruodavau visas pajamas , tai pensija viršija vidutinę. Gyventi galima, o didesni mokesčiai reiškia geresnes sąlygas gydytis, mokytis, gauti kitas valstybės paslaugas. Nemokamų pietų nebūna, už juos sumoka kiti.
@o tai tau kur skauda? Man patinka, kad jūs nesiginčijat, kad tai mokesčių didinimas (ką jūs laikote gėriu), o ne reforma, atstatanti disbalansą. Ir matyt panašiai, kaip ir aš, manote, kad turėtų sumažėti gudručių, kitų sąskaita gaunančių nepelnytą naudą. Bet yra niuansas. Mano nuomone, tie gudručiai - valstybės sektoriuje. Ir būdami išlaikytiniais, jie patys nusprendžia dar padidinti mokestinę naštą savo maitintojams. Surinkite dabartinių tarifų mokesčius iš privalančių juos mokėti, optimizuokite viešuosius finansus, sumažinkite biurokratiją, žiūrėk pasirodys, kad didinti mokesčių jau ir nebereikia...
Jeigu Valstybės kurėjas Šurajevas tai ką daugiau gali galvoti..Atejo toks laikas kad patc savimi turi pasirūpinti.,nes mūsu valdžia .žmogumi nesirūpina,tik mokesčius užkrauna.
@Bobule padidėjo tie mokesčiai? Kad už butuką reikės susimokėti po 10 eur. per metus? Tai latviai jau nuo 2008m. moka. Jie ir automobilio mokesčius moka. Tai buvo jų pigių paskolų sąlyga tuomet, kai bliovėte, kad Kubilius brangiai skolino. Tai Latviai pigiau tipo apsisuko, bet jau tuomet įvedė NT ir auto mokesčius.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų