Rašyti komentarą...
Jūsų ekonomistas paaiškino, kad yra be smegenų ir vagis:))). Nebūtų banditų, savanaudziu ir vagių kraštas gyventumete kaip vakarai.
O kodel prie Kubilaus is karto brango maisto produktai per viena nakti kodel Kubilus ateme pensijas o is milijonieriu neatrme be vieno lito kodel Kubilus skriaude biedniausius isgirde atsakyma tuoj isspredime kodel dabar vel valdzion gryze konservatorisi is karto pakele kainas viskam o algas sumazino zmonems kurie uzdirma mazai o kodel pakele valdininkams ikim15 tukstanciu nes 10 tukstanciu ka jie gavo buvo per mazai ar mums reikalinga tokia valdzia visi atsakys kad ne todel laukiame isvadu ir atsistatydinimo
Vagys!!!
Jei istorija zinot , nera KO stebetis. Prie konservatoriu tada buvo krize , dabar VEL valdo konservatoriai ir stai turime (:
@Lol Manau kad greit liaufis juos nuvers o ju turtus konfiskuos zinoma piliu nupirktu amerikoj uz pavogtus is lietuviu pinigus zinoma neatiduos
Pirma palyginti reikia musu pajamos!!! Su Vokietijos
Ir td.ir tp
Visas kainas gražiai palygino su vokietija, skirtumas nereikšmingas, tik keliais procentais, mes mokame brangiau. O apie atlyginimus, kiek procentų mes gauname mažiau? Nagi ekonomiste, pakomentuokit kodėl?
@Tina Vokietijoj MMA 1400 , PVM maisto produktams 7%.
Ar netruks žmonių kantrybė, ir, užuot maršavę kaimo sodybose, turės rimtai rengti piketus prie prekybos centrų ir turguose. Čia jau tikrai sulauktų didelio palaikymo, nes prekybininkams niekas nereguliuoja kainų.
Lietuvoje didziausi vagys yra valdzia su savo draugais verslininkais visame pasaulyje.
Priežastis - verslininkų godumas ir valdžios aklumas arba bukumas.
@Piktas Dalinasi visi
" Kosmosas " kur " Sodra " mato 1666 EUR? Visiškai absurdas , turbūt " " Sodra " moka savo biurokratams?
@Egidijus Kiek toj sodroj prikista veltedziu o popierelio reikia laujt menesi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų