Rašyti komentarą...
Amerikonas neduoda Zelionkei dolcų.
Lietuva duos 60 milijardų ir žemę,kur zelionka praėjo,bučiuos
Reikėjo bankams palikti įprasta jų pelną, o visa viršpelni paimti. Tai būtut turėję pinigų keliems metams krašto apsaugai. Nes bankai neuždirba tų pinigų, o jie buvo naglai paimti iš piliečiu.
Jus ten Lietuvoj dar dziaugites, vokieciai turi tokia patarle "viena ranka duoda, dviem atima". Taip kad, greit ir pas jus atsiras toji antroji ranka, o gal net ir trecioji..
Tegul paima iš igničio pavogtus žmonių,kazino pratratintus, sau valdžia tegu sumažina apetitą ,mažiau kiša Ukrainai ir pinigų gynybai - sočiai.
@Tėvas Что упало - то пропало! Накси выкуси!
Tegul sumažina finansavimą valdžia, prezidentūra ir atsiras daugiau lėšu gynybai.Japonijoj jai bloga padėtis visada visų pirma valdžia sau sumažina atlyginimus
Šimonytė žydė Zingeris žydas Gabris žydas Algis Ramanauskas žydas, koncervatoriai žydai, tai žydų partija
Paskaitai komentarus ir tampa nejauku.aktualiausias klausimas pinigai,Lietuvos nepriklausomybė ,egzistencija nukeliama geriausiu atveju nukeliama į antrąjį planą arba dar toliau.sakykit kas jus pagimdė,kas jus augino,auklėjo,? Išsigimimas neišpasakytas,godumas beribis,susvetimėjimas savo artimui....kodėl jūs toki naivūs,durni? Jei Lietuva praras nepriklausomybę ,jūs bukagalviai savo euriukus,dolerius ir kt.prarasit kaip buvo ir 40-dešimtais,galėsit laižyti ruskus kerzinius,tik tai darysit ne Lietuvoje o už Uralo,nemaniau 90-dešimtais kad šitaip išsigimsim,ir iš kur tiek brudo?
@Vladas viskas is seimo ,taigi mato zmones jau nebedurni kaip ten lenkti nagai i save taip ir zmones elgiasi,o dabar keliai atviri kam uz to uralo vaziuoti gali kur ir amerikoj ar australijoj ar dar kur atsipusti ,gi valdzia pasake kad kariauti eis tik kolhoznikai ,sunauja ,ir skurdziai ,taip kad mes euriuku neturim neturim ka ir prarasti o kas turi tegul ir kariauja.
@Vladas Jai bus karas tarp rusios ir nato jis bus branduolinis. Tai apie nepriklausomybe galesim pamirst
Kai pažiūriu į tas foto,vidurius suka Nežinau kas kitų jei paskaityčiau!!!!
Nusipirks blusa du tankus: su vienu nukaus mešką, su kitu - drakoną.
Šituos pyderlanzberginykus padlas reike gyvus sudeginti o jiū pavogtus turtus konfiskuoti tai būtų Lietuvos išsigelbėjimo akcije kas gali paneigti
@Prarades vilty lietuvis . Vania!O jei as taip tavo kacapu antilietuviskam putinistinim,revoliuciniam bureliui pranesiu,kad tu apsimetineji lietuviu?Ar SVO(kacapskai)mirtini gerbejai,tavo tautieciai,nesuspardys taves!?
@Prarades vilty lietuvis . Tuos turtus perduoti sava valia rusui ,tu taip galvoji? Mauk iš lietuvos kol nevėlu šlykštyne!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų