Rašyti komentarą...
Tegul jie apsišika su savo priedais.kaip nors nudvesiu be ju.jie tiesiog užkniso ir apie juos ir ju valstybe valstybėje senai.negalvoju eina jie visi Na.
Ir vėl kurkuliai pasilengvins sau gyvenimą mokesčių mokėtojų pinigais
Gal gali koks kietas ekonomistas padalinti 325 euro neįgalumo ir vienišo asmens išmoka kai uzsimoki už elektrą vaistus telefoną ir likusios sumos kaip išgyvent . Juk jeigu nustatyta tokia suma tai gal kas moka Aš jus galėčiau pamokyti kaip išgyvent iš 2000 - 3000 eurų. Tada jums nereiktų didinti sau algų o tuos pinigus panaudoti tiems kam tikrai reikia.
Kur kreiptis
nezinau ar suns balsas( mano balsas) nueis i dangu... 41m kaip amputuota koja(avarija). vienas is kuriozu... ivedus lita gaudavau apie 30 litu transporto islaidoms( cia turbut kurui automobiliui ar autobuso , gel bilietams) nuo to laiko musu rinktoji valdzia iki siandien sugebejo damest apie 5-7 litus ir moka 11,5 euro... klausimas( i kuri tikrai nebus atsakyta, nes yra jiems penki per viena) kokiu stebuklingu budu kaimieciui pvz nuvaziuot i sveikatos istaiga ir grizt namo(yra rajonu, kur ir po 50km i viena puse) uzteks max vienam kartui... o jei reik pvz i proceduras kokiu 10 seansu, nekalbant apie elementaru apsipirkima... o jei aplankyt gimines ir i teatra-lygu eiliniam kelione i marsa. p.s. lauksim priesrinkiminiu pasaku is kosmoso uzkariautoju
Neigaliuosius padaris sveikais.slava uhanie !!!
Tai kad tarp koncervu yra neįgalių. Povilionis, Maldeikis, Slušnys, Lanzbergis. O Laisvės partijoje nėra sveiku. Išsidalins patys. Taip, kad nesitikėkite, kad kas nubirs. Nuobiros ukrainiečiams atiteks. Kurie čia minta mūsų sąskaitą.
Meluoja boba. Biurokratija ir korupcija klesti valdžioje. Lietuva pagal korupcija Europoje antra vieta uzima. Pirma Ukraina. Kodėl rusai taip greitai Ukraina okupavo? Todėl, ginklų Ukraina neturėjo išpirceliavo.
Su senais įstatymais nesusitvarko ši ministerija, o jau kepa naujus. Jaunas šeimas paliko ant ledo (vakar rodė per žinias), dabar bandys neįgaliesiems suteikti viltį ir eilinį kartą pasityčioti iš gyventojų.
Lietuvių liaudies išmintis byloja - ,,Geriau žvirblis saujoj, negu briedis miške,, .

Skaitomiausios naujienos
Į viršų