Didžiausią nekilnojamojo turto priežiūros įmonių grupę Baltijos šalyse valdančios AB „City Service“ viešo akcijų platinimo sėkmė pranoko lūkesčius, teigia bendrovės ir projekto partnerio „Hansabanko“ atstovai.

„City Service“ viešas akcijų platinimas baigėsi birželio 1 d. Vakar bendrovė patvirtino naujųjų akcininkų sąrašą. „City Service” skelbia, kad akcijų platinimo periodu nuo gegužės 21 dienos iki birželio 1 dienos buvo pasirašyta 4 781 428 bendrovės akcijų. Po įvykdytos alokacijos emisijos kaina yra 12,95 lito už vieną akciją.

Tarp profesionalių investuotojų akcijų paklausa viršijo akcijų pasiūlą 8,12 karto. Iš viso profesionaliems investuotojams buvo išplatinta 3 586 071 akcijų (75 proc. nuo bendro pasiūlymo) po 12,95 lito už akciją.

„Paraiškas gavome iš daugiau nei 30 institucinių investuotojų. Akcijų platinime dalyvavo ne tik Baltijos šalių, bet ir Skandinavijos valstybių, taip pat Vokietijos, Austrijos ir Didžiosios Britanijos investuotojai“, - sakė „Hansabanko“ Investicinės bankininkystės departamento direktorius Jonas Kvedaravičius. Jis pridūrė, kad projekto partneriai tikėjo „City Service“ viešo akcijų platinimo sėkme, tačiau rezultatai gerokai pranoko prognozes.

Pasak J.Kvedaravičiaus, dabar, kai „City Service“ atkreipė užsienio investuotojų dėmesį į Lietuvos finansų rinką, biržoje reikia laukti aktyvesnių jų veiksmų.

REKLAMA

Paraiškas pirkti akcijas pateikusių mažmeninių investuotojų buvo 1 141, jiems išplatintos 1 195 357 akcijos (25 proc. nuo bendro pasiūlymo) po 12,95 lito už akciją.

Visiems mažmeniniams investuotojams buvo garantuojama 1 000 akcijų. Virš šio minimalaus garantuoto kiekio paraiškos dydis bus patenkintas 19,4 proc.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų