Rašyti komentarą...
Į kvailus klausimus,nėra atsakymų..Čia tai skirta,kaip kuriems komentarčikams
Galit susikist tas kapeikas.
Tu pranesimu negavome ir Sodroje uzpilde dokumentus, gal but laikas priprasti, kad viena sakoma, kita daroma
Minimalus atlyginimas, kaupiančiam papildomai
Nieko negalime paklausti įstaigoje visi pikti, o apie pensijas, tai iš vis tyliu, jau kelis kartus ėjau į banką ,kad atiduotų sukauptą sumą II pakopos, tai sakė , lauksite iki 85 metų . Pasakykite brangieji ar mes išgyvensime.???? O dar šneka apie oria senatve. Kad negali už sukauptus savo pinigėlius pasigydyti, kažkur nuvažiuoti pailsėti. Tai kad ubagynas, vadinasi ori senatvė .,.man pykta
@Irena Jei neturejote proto kaupti, tai ko dejuojate? Dar jei kokia griutis saly is vis bus kaip su rusiskais indeliais, kur jie dabar?
Na ir kam?Kam naudinga su tokia antrašte sudaryti įspūdį,kad jau atsitiko kažkas baisiai blogo.Negaus tie,kam išmokėjo gruodžio mėn. du kartus,o ne pinigai baigiasi.Taigi dar kartą klausiu:ar tai samoningas klaidinimas,ar tik žurnalistų bukumas?
Kol buvau sveikas reikejo emigruot
Kol buvau sveikas reikejo emigruot
Kodel visiems moka ir apie juos kalba.o invalidu kaip nebutu numeta 100 euru ir gyvenk kaip nori...nenormali salis
@Kol buvau sveikas reikejo emigruot Tai jeigu pagal gydytoju isvadas gali dirbt, tai daug ir nemokes. Pati esu darbinga 50 % gaunu 170 neigalumo ir puse etato dirbu
Idomu kada pagaliau atsius pensija gyvenantiems uzsienyje,prasyma sodra gavo lapkricio 12,pagal ju istatyma atsakyt turi per menesi..
Sausio pirma diena-tebelaukiam...Nei atsakymo,nei pensijos...
Seimas visas dves pareina jūsų datos pamatysit
Nelabai supratau,o tie,kurie negavo vienisiaus ismokos nuo liepos 1 d.,kada bus,a?
@Olia Kai isigaliojo istatymas tai buvo nuo liepos 1 atseit visiems vienisiems priklausys dokumentus susitvarkiau geguzes pabaigoj vele vele sako zinot jus gausit sausio men uz visa laika dabar jau girdziu kad gausiu kovo men ir tik uz sausi vasari kova o kur dingo kiti 6 menesiai isgaravo tai apgalvotu bent jau gerai istatymus, nepultu kaip pliki i gaisra, yra toks posakis.Kyla mintis gal laukia kad senu vienisiu daugiau ismirtu va ir is viso nereikes moket .Gaila mes senukai ir tai mastom protingiau.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų