Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais

Automobilių mokestis, kitaip vadinamas automobilių taršos mokestis, Lietuvoje aptariamas nebe pirmą kartą ir nors jau atrodė, kad šios kadencijos Seimas yra pasiryžęs jį priimti iš pastarųjų dienų diskusijų susidaro kiek kitoks įspūdis.

Kaimo reikalų komitetas trečiadienį iš esmės nepritarė mokesčiui ir nutarė išsamiai nesvarstyti jį įteisinančio įstatymo projekto. 

Kol papildomi komitetai projekto neapsvarstys, jo negalės imtis pagrindinis – Biudžeto ir finansų komitetas, kurio išvada Seime yra svarbiausia ir kurio dauguma narių yra valdančiųjų atstovai. 

Dalis parlamentarų tokiam mokesčiui nepritaria ir sako, kad jis pirmiausia paveiks socialiai labiausiai pažeidžiamus žmones, kai kurie jį net atvirai vadina baudos mokesčiu „už tai, kad gyventojas negali įsigyti netaršaus automobilio“.

Visgi, kaimyninė Latvija turi metinį automobilio valdytojo mokestį, o koks realiausias scenarijus Lietuvoje? Apie tai naujienų portalo tv3.lt studijoje pokalbis su automobilių rinkos ekspertu Matu Buzeliu ir Naudoto transporto pardavėjų asociacijos direktoriumi Vismantu Baršiu.

 


Rašyti komentarą...
P
Pirda
2019-12-05 15:43:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gana jau smaugti ubagus paskutinius.ar jūs idiotai?
Atsakyti
0

t
tai
2019-12-05 23:40:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
ruoskites darbui skvernelio policininkai-niekada daugiau nevaziuosime paskui traktorius susimokeje mokescius.....greitis 70km/h tai tiek ir laikykite valstieciai-greicio nera,nuo kelio nelipate i savo laukus-skambinu pagalbos tlf.......tol kviesime policija kol karbauskis su sverneliu susimus......tik islyskite su traktoriais kur 90km/h-blokuosime kelius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų