Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kažkas eurais gerai buvo akis uzdengęs jei nebūtų tai į viešumą iškilę būt žmonės ramiai važinėja. Reikia atsakomybės tų kas priregistravo aišku ne už dyką.
Kas toki konteineri gali vairuot ir tuo labiau pirkt tas ir kiaule ruryt gali
Į Ukrainą visus tuos cybertruck....................
Skaitau ir dar kartą supratau kokia Europa yra suknistai biurokratiška :(
Net negalėjau baigti skaityti straipsnio susipainiojęs visai tuose neatitinkančiuose skaičiuose, išdėstymuose ir skirtumuose
Kaip jiems patiems tai gali patikti dirbti
Biurokratas mano manymu pikčiausiu žmonių pavidalas
Nuo kada tranzitini numeriai vadinasi nuolatiniais numeriais?
Už 70k ir as pirkciau...
Kiti kome tarai kazkokie pavydnikai... nebutu LT... KAIMYNUI IR NAUJO KLOZETO PAVYDI.
Baidykle javu lauke pastatyti nuo zvirbliu,pats baisiausias skarbonkes modelis.
@Meskis Ta viedra muskusas pahmielnas gamino tai ir gavos gavno
Oi tie musu seimuneliai "gudruciai"
Oi tie musu seimuneliai "gudruciai"
Iki šiol nesuprantu musu stu kąušu sprendimu. Ekspertizes metu ir tech apziuros metu yra tikrinama viskas tas pats išskyrus pazyma ratu suvedimas, tačiau zmogus mokaus tai du kartus. Gal kada panaikins s sita dviguba nesamone ar pas mus kaip ir ministerijos dubliuojasi kelis kartus.
Kokiu durnu reikia būti, kad pirktum tą šiukšlių konteinerį ant ratų, ir dar mokėtum kyšius už visokius nupaišytus lenkiškus dokumentus, plius Regitrai po stalu, kad nematytų, ką registruoja. Beribis Musko fanatikų bukumas.
Į sovietinių laikų ladą aštuntuką


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų