Rašyti komentarą...
Beto kad ir yra šiuo metu tą vadinama technikine visvien pilna Lietuva senų netvarkingų techniškai riedanciu mūsų keliuose mašinų.
Tai kad ir šiuo metu Lietuvos keliuose rieda manau apie pusę automobilių galima sakyti techniškai netvarkingi nes pusę yra sporto priemonių praeitą už pinigus.Dabar atliktų visų automobilių esančių Lietuvoje patikra ir garantija pusė jų nepraeitu pakartotinės tech apžiūros.Tad ir yra sakoma jų neatsisakyti to nes kaip kitaip pasipelnyti.
Kur dabar šitokius pinigėlius kiaulės praras,kiekvienas individualiai ir be tos technikinės suvokia, kad jai nori mašina važiuotų reikia rūpintis ja pačiam ,o kad ne koks ten ka nori ir kaip nori vertintų ar tinka ar ne.
Jeigu aš būčiau gnyda korumpuota ir aš galėčiau duoti interviu apie viską ko nesuprantu...
Būtinai reikia atsisakyti tų apžiūru ir skersa dėti ant tų ES reikalavimų.
Mažiau verkšlenkit dėl tos technikinės jei jos nebūtų tai dar didesnė betvarkė būtų visi važinėtų kol ratai nukristų o kad užsienyje kažko nėra tai jus mažiau žiūrėkit tenai kitoks pragyvenimo lygis ir beveik nauji automobiliai kurios autorizuotas servizas prižiūri o kurie nebetinka parveža y kitas šalis
Tegu nejuokauja, visokie kledarai važinėjasi gatvėmis, tai jeigu nebus techninės kas darysis iš vis. Visokie su "kiaulėm", kurių dar "neišpjovė" šluos stoteles su žmonėmis be stabdžių. Visai kontrolės jokios, tai jeigu tai įgyvendintų totali nesąmonė.
Butu maziau kysiuku ir korupcijos nes kartais tokiu pievu iraso kad tik kisiuko pareikalaut kad jau patiems turbut juokinga yra teke registruot sprinteri tiesiai is salono i TA tai atsisake isduot TA nes ale pagal ju prietaisa sviesos blogai sviecia nors auto rida 2km katik is gamyklos tik po pakelto skandalo buvo isduotas TA liudijimas kitas atvejis tai isvis skaiciau ir zvengiau kazkas automobiliui ne islupo bet ispjove is priekinio bamperio apacios priesrukines lempas kurios eina realiai apacioi po bamperiu tai TA neatitikimu ataskaitje buvo parasyta taip bamperiai neatitinka nustatytu reikalavimu yra pazeisti arba ju nera ( einant pro sali ar auto yvikio metu galima susizeist) einant pro sali zmones kai eina gatve turbut voliojasi po automobiliais ir iesko kur cia susizeist arba avarijos metu prie ko bamperis avarijos metu jei tu salone susizeisi kad jame nera dvieju lempuciu jos nuo susizeidimo neisgelbes o gal jose buna oro pagalves idijotu kontora ir tiek.
@Panaikintu Nemeluok, naujam automobiliui iš salono apžiūros nereikia. Prisiburiat visokių nesąmonių ir po to klaidinat kitus.
@Tabas Nemeluojam.
Baigtųsi tuvlitai kišiaii už mašina 70 EUR.
@Rrr Nieks kaltas kad patys kišate tuos kyšius
automobiliai taip padaryti, kad net dėl neprižiūrimo automobilio įvykių procentas toks mažas, kad techninių apžiūrų stotys tik pasipelnymo šaltinis, pinigai iš oro, daug naudingiau asmeninis kelių policijos dėmesys, geriausiu atveju turėtu servisai užsiimti tuo.
Į viršų