„Airbus“: augantis turtuolių skaičius diktuoja verslo tendenijas

Milijardierių Vidurio Rytuose skaičius sparčiai auga – per dešimt metų jis didės 22 proc. – nuo 150 2007 m. iki 220 2017 m. Turtuoliai keliaudami nėra linkę atsisakyti žemiškų įpročių net ir ore, tad su jais dažnai keliauja ir asmeninis personalas. Tokius duomenis rodo „Airbus“ atliktas tyrimas.

Didelės palydos verslo ir laisvalaikio kelionių metu turtuoliams padeda efektyiau išnaudoti jų laiką ir užtikrinti patogumą.

„Tyrimas patvirtina, kad verlas, aptarnaujantis milijardierius, privalo teikiamas paslaugas ir produktus pritaikyti tokių pirkėjų poreikiams ir pomėgiams. Taigi „Airbus“ tokiai auditorijai siūlo privačius lėktuvus, kurie yra aukštesni, platesni, erdvesni ir gali talpinti nuo 19 iki 100 žmonių. Taigi ir įmonių atstovai, ir šeimos ar valstybinės delegacijos kelionės metu gali daryti viską, ką ir ant žemės“, – pasakoja John Leahy, „Airbus“ klientų padalinio vykdantysis direktorius.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad Vidurio Rytų milijardieriai dažniau kelionėms renkasi Europą, ypač Viduržemio jūros regioną, kurį pasiekti gali vos per kelias valandas. Jų išlaidavimo įpročiai skiriasi priklausomai nuo amžiaus, turimo turto ir geografinio regiono. Vidurio Rytų mlijardieriai vidutiniškai yra 61 m. amžiaus, jiems svarbu puoselėti ir kitiems perduoti savo vertybes, požiūrį bei turtą. Prabanga jiems siejasi su manymu, kad visi daiktai ar paslaugos sukurtos tik jiems, atsižvelgiant į jų poreikius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų