„Sparta“, „Luminor“, „Barclays“ atleidžia šimtus darbuotojų

Praėjusių metų pabaigoje gamyklą Vilniaus Naujamiestyje pardavusi kojinių gamybos įmonė „Sparta“ atleis beveik visus 153 darbuotojus. Apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą įmonė pranešė Užimtumo tarnybai.

(nuotr. Broniaus Jablonsko)

„Sodros“ duomenimis, „Spartoje“ šiuo metu dirba 154 darbuotojai.

Pernai skelbta, kad „Sparta“ parduoda pastatus Vilniaus Naujamiestyje, nes gamyba šioje vietoje pasidarė per brangi. Tuomet teigta, kad įmonė gamybą iškels kitur.

Pernai gruodį didžiausiu netiesioginiu „Spartos“ akcininku tapo didmeninės prekybos ir restoranų verslus valdantis Kęstutis Stabingis, o naujuoju vadovu – buvęs „Vilniaus viešojo transporto“ finansų direktorius Antanas Poška.

Apie ketinimus atleisti 150 darbuotojų Užimtumo tarnybai pranešė veiklos modelį keičiantis bankas „Luminor“. Iš viso šiais metais „Luminor“ Lietuvoje planuoja atleisti 420 žmonių.

Iš Lietuvos pasitraukiantis Jungtinės Karalystės bankas „Barclays“ atleis 102 darbuotojus, o viena didžiausių reklamos užsakovių – mažmeninės prekybos įmonė „Studio moderna“ ketina atleisti 96 darbuotojus.

Kovo mėnesį Užimtumo tarnyba gavo 9 pranešimus apie planuojamus grupės atleidimus, įspėti 665 darbuotojai.

Pirmąjį ketvirtį tarnyba gavo 13 pranešimų apie grupės atleidimus, juose įspėti 803 darbuotojai. Daugiausia – 615 žmonių – įspėjo paslaugų įmonės, 166 darbuotojai įspėti pramonėje, 22 – statybose.


Rašyti komentarą...
Žvelk atgal o ne giliau
2019-04-12 14:50:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už ką jis turėtų tamstos atsiprašyti? Kad kobncervatoriai su socdemais pasikvietė barclays ir pasakė kad n metu nereikės mokesčių mokėti ir kai tas laikotarpis baigėsi - pasiplove barclay?
Atsakyti
-2

Žvelk giliau
2019-04-12 14:23:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog nuostabiai dirba Skvernelio vyriausybė... Kaip jie drįso savo darbą vertinti pažymiu9? O gal tai 9 šimto balų sistemoje? Manau, kad tiek ir verti : 9 balai 100 balų sistemoje. Bjaurybės , pagyrūnai. Skvernelis turi atsiprašyti Tautos. Bet jis buvęs policininkas, komjaunuolis... Jis niekados neatsiprašys.
Atsakyti
-4

T
Tomas
2019-04-12 15:10:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi gyvenimas vis gereja ir vidaus produktas vis kyla
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų