Mistika Kauno daugiabutyje: gyventoja liko be vandens, o kiek laiko – nesutaria

Dvi savaitės be vandens. Tokį diskomfortą teigia patyrusi viena Kaune gyvenanti tv3.lt skaitytoja. Jos teigimu, už daugiabutį atsakinga tarnyba tiek laiko nesugebėjo pašalinti avarijos padarinių ir net neatvežė nemokamo geriamojo vandens. Namo administratoriai metamus kaltinimus griežtai atmeta. Anot jų, vandens Kauno šešiaaukštyje nebuvo vos dvi dienas, o ne savaites. 

Daugiabučiui atjungtas vanduo

Kauno Pramonės g. 24A numeriu pažymėtame daugiabutyje gyvenanti Aldona (red. past. moters vardas pakeistas) penktadienį tv3.lt teigė be vandens gyvenanti jau net dvi savaites. Esą tik penktadienio rytą buvo atsiųsti meistrai, kurie pagaliau pradėjo šalinti šią problemą.

REKLAMA

„Vasario pabaigoje, tikslios dienos neprisimenu, naktį įvyko vandentiekio avarija. Kiek žinau, penktame aukšte. Meistrai tada atvažiavo, atjungė vandenį, viskas gerai buvo, naktį niekas nieko netvarkė. Na, o ryte atvažiavo „Mano būsto“ specialistai tvarkyti, bet iki galo nesutvarkė, ir paliko be vandens“, – tikina Aldona.

Moters teigimu, ji ne kartą skambino daugiabutį administruojančiam „Nemuno būstui“ ir teiravosi, kada pagaliau vandens tiekimas bus atstatytas.

„O jie mano sako, kad vanduo sutvarkytas. Klausiu, kaip sutvarkytas, jeigu nėra jo? Ir prasidėjo iš jų pusės, tai rytoj, tai poryt sutvarkys, tai dalių išvažiavo pirkti, tai tas, tai anas“, – apie nesėkmingus pokalbius su namą administruojančia įmone pasakoja kaunietė.

„Ketvirtadienį turėjo sutvarkyti, išėjau į darbą, grįžtu, o vandens nėra. Vėl skambinu į „Nemuno būstą“, klausiu kada bus vanduo, kaip gyventi be jo, kaip nusiprausti, gaminti maistą? Žodžiu, apie pusę valandos aiškinausi su moterimi, bet jai buvo viskas vienodai, kažkokias pievas šnekėjo“, – įsiūčio neslėpė Aldona.

Už vandenį prašė pinigų?

Tiesa, penktadienio rytą, pasak pašnekovės, ji pagaliau sulaukusi vieno iš „Nemuno būsto“ atstovų skambučio. Moteriai pranešta, kad į daugiabutį jau keliauja meistrai, kurie problemą pagaliau pašalins.

Kol neturėjo vandens, Aldona pasakoja buvo priversta pirkti penkialitrines geriamojo vandens talpas iš parduotuvės. Tokias pačias talpas neva siūlė atsiųsti ir „Nemuno būstas“, bet tik už papildomą mokestį, sako kaunietė.

„Man moteris, kuri atsiliepė, sakė: atsiunčiu jums avarinę, kad atvežtų vandenį. Atvežė dvidešimt bambalių ir pateikė 50 eurų sąskaitą už juos. Aš jų neėmiau ir pinigų nemokėjau. Pasakiau, kad man bambalių penkialitrinių nereikia, man reikia vandens iš čiaupo“ , – pasakoja skaitytoja.

REKLAMA

Versijos prasilenkia 

Vis dėlto pats „Nemuno būstas“ tikina, kad moters pasakojimas ne visai atitinka jų turimus faktus.

„Pramonės g. 24A name avarija įvyko kovo 5 dieną. Apie tai mums pranešė vieno buto gyventojas. Operatyviai nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad viršutiniame aukšte butas vykdo remonto darbus ir dėl to galimai pažeidė bendrąsias sistemas. Negalėdami rizikuoti visų gyventojų turtu, specialistai nakčiai užsuko vandens tiekimą.


Rašyti komentarą...
V
Vilma
2019-03-10 20:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toki pat atvejį žynau Vilniuje.ten žmonės bute gyvena jau mėnuo be geriamo vandens ir niekur neranda teisybės.kažkok košmaras.vandenį oerja penkia kytrisis bambaliais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų