5 naujausios programėlės, kurias turi išbandyti šį mėnesį

Ar žinote tą jausmą, kai apie kokią gerą, neįprastą ar naudingą išmaniųjų telefonų programėlę sužinote per vėlai? Arba kai ją pagaliau išbandote, o visi draugai tik numoja ranka: „Oi, šią jau metus naudoju!“ Bet to išvengti labai sunku – kasdien atsiranda šimtai naujų programėlių ir arba apie jas sužinai iš karto bei sėkmingai pradedi naudotis arba rizikuoji praleisti ir vėliau tikėtis sužinoti netyčia iš draugų ar pažįstamų.

Mobilus (nuotr. 123rf.com)

Tad „Bitės Profai“ peržiūrėjo šimtus naujų programėlių ir dalinasi penkiomis iš jų, kurias šią liepą reikėtų atsisiųsti, jeigu norite žengti koja kojon su naujovėmis.

„Dažnai pamatau, kaip draugai ar kolegos kilnoja antakius, kai prie jų pasinaudoju viena ar kita naujesne programėle. O besikilnojančius antakius paprastai palydi du klausimai: „Kas tai per programėlė?“ ir „Kodėl aš apie ją nieko nežinau?“ Kalbant atvirai, tai – geri klausimai. Pats visuomet išbandau naujas programėles, nes nuolat seku, kas naujesnio pasirodo „iOS“ ir „Android“ išmaniesiems telefonams skirtose skaitmeninėse parduotuvėse, perbėgu akimis įvairius užsienio portalus bei seku kai kuriuos mėgstamus programėlių kūrėjus. Bet kaip apie naujas tikrai geras programėles sužinoti neturintiems laiko ar įpročio sekti visas parduotuves bei užsienio portalus? Vienas būdų – toliau skaityti šį tekstą“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir dalinasi penkiomis naujausiomis programėlėmis, kurias verta išbandyti.

REKLAMA

1. Mėnesio pagalbinė programėlė

Programėlė: „Driving Detective“

Platforma: „Android“

Kaina: nemokama

„Tikrai dažnai kalbama apie tai, kad vairuojant automobilį jokia forma negalima naudotis telefonu, bet pagunda greitai atrašyti žinutę ar atsiliepti į svarbų skambutį išlieka. Bet štai pasirodė nauja programėlė „Driving Detective“, kurią atsisiuntus viskas pasikeis. Kaip? Kai tik įsėsite į automobilį ir pradėsite vairuoti, programėlė tai pajaus ir automatiškai išjunks jūsų telefono skambėjimo garsą arba aktyvuos režimą „netrukdyti“. O kai išlipsite iš automobilio – programėlė pati pajaus, kad jau einate ir savaime atstatys telefono nustatymus. Kol kas šią programėlę gali įsirašyti – arba slapta įrašyti savo draugams bei artimiesiems – visi „Android“ telefonų savininkai, bet tikėkimės, kad kažkas panašaus pasirodys ir „iOS“ telefonams“, – pataria „Bitės Profas“.

2. Mėnesio naujiena

Programėlė: IGTV

Platforma: visos

Kaina: nemokama 

Maloniai nustebinusi šio mėnesio naujiena, anot „Bitės Profo“, yra naujas vartotojų pastaruoju metu ypač pamėgto socialinio tinklo „Instagram“ vaizdo įrašų formatas bei jų trukmė: „Besinaudojantys „Instagram“ pagaliau gali žiūrėti vertikalius vaizdo įrašas, t.y. tokiu formatu, koks pritaikytas pailgiems išmaniųjų telefonų ekranams. Taigi, dabar mėgstamus bei sekamus turinio kūrėjus galima matyti nebesukiojant telefono ir visu ūgiu! Taip pat šiems vaizdo įrašams nebetaikomas vienos minutės apribojimas, todėl laukia tiek patogiau žiūrimas, tiek ilgesnis turinys. Nors ši naujovė yra automatiškai integruota soc. tinkle „Instagram“, ją galima atsisiųsti ir atskira programėle.“

REKLAMA

3. Mėnesio laisvalaikio programėlė

Programėlė: „StoryZ Photo Motion“

Platforma: „iOS“

Kaina: nemokama

K. Špiliausko teigimu, neblėstant gražių ir įspūdingų nuotraukų populiarumui socialiniuose tinkluose, kuriamos vis naujesnės programėlės, kurios leidžia žmonėms savo nuotraukas padaryti kuo gražesnėmis.

„Matote, kad jau seniai socialiniame tinkle nesidalinote jokia įspūdinga nuotrauka, o viduje kirba nenugalimas jausmas nustebinti savo draugus ir pažįstamus? Tuomet atsisiųskite programėlę „StoryZ“, kurios suteikia visoms jūsų turimoms nuotraukoms gyvybės. Pavyzdžiui, jei turite nuotrauką, kurioje šauniai buriuojate, programėlė leis padaryti judančias bangas arba mirksinčias šviesas ir sūkuriuojančius dūmus, jei įsiamžinote su draugais vasaros koncerte. Įdomu ir tai, kad šia programėle gali naudotis tiek pradedantieji, tiek ir tie, kas jau patyrę nuotraukų redagavime.“

4. Mėnesio mokama programėlė

Programėlė: „Super Rainbow Brush“

Platforma: „iOS“

Kaina: 2.29 EUR 

„Dažniausiai rekomenduojame nemokamas programėles, tačiau laikomės nuostatos, kad jeigu programėlė labai naudinga arba išskirtinai smagi – vieną tokią taip pat galime parekomenduoti. Šį mėnesį mūsų TOP mokamos programėlės titulą užsitarnavo smagi nauja programėlė, kuri leidžia tiek jau nufilmuotuose vaizdo įrašuose, tiek filmuojamuose gyvai naudoti įvairią 3D grafika. Ši programėlė sumaniai išnaudoja papildytą realybę, kad leistų vaizdo įrašuose naudoti įspūdingus efektus, todėl įsigiję „Super Rainbow Brush“ garantuotai nustebinsite draugus ar pažįstamus bei sulauksite klausimo „Kaip tai padarei?!“ – klausia „Bitės Profas“.

REKLAMA

5. Mėnesio žaidimas

Programėlė: „I‘m Ping Pong King :)“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų