Rašyti komentarą...
Taip neapsimoka.
Taip,trys mėn. gavau 922 eu. Bet į biržą atsistojau pirmą kartą per savo 54 metus.Isdirbau vienoje darbovietej 27 metus,kol pakriko sveikata…
Kurioj vietoj tiek moka. Kad mes žmonės pasidarė pabaisos. Rekiam, šaukiam, meluoja, gazdinam vieni kitus. Ramybės ir sulauksim savo ateities.
Gal Ukrainiečiam tiek moka ,Lietuviam tik kapeikos
Normalus mokesčių mokėtojas
Normalus mokesčių mokėtojas
Antraštė tai specialiai, kad sukiršint visuomenę! Kaip taip galima dergtis?
Nedarbo išmoka 900 eur mokama tik tiems, kurių aglyginimas buvo 1500eur į rankas ir tik tris mėnesius. Atminusavus, aišku, pirmą mėnesį, nes Valstybė, gi, pradeda mokėti po pusantro mėnesio ir atminusuoja dar papildomas 10dienų, už kurias išvis nemoka.
Tai netekus darbo, pirmą mėnesį gaunasi, kad pajamos krenta per pus, o finansiniai įsipareigojimai lieka visi kaip ir buvo.
Tuomet pimą mėn.gyveni iš buvusios algos, antrą mėnesį iš sanraupų, o tada išmoka tris mėnesius 900, tada tris mėnesius 800 ir dar tris 700, o tada belieka 170.
Ir per tuos 9 mėnesius yra nežmoniškas stresas rasti bet kokį darbą, o į bet kokį tai net nepriima, nes reikia "prastesnių" kandidatų. UŽT neturi ką pasiūlyti, tad reikia savarankiškai ieškot. Ir nėra taip, kad greit galima kažką bent priimtino surasti. Todėl ir išmoka ir terminas yra minimali pagalba žmonėms, kurie ir daug metų išdirbo, ir nemažus mokesčius mokėjo.
O antraštė parašyta taip, tarsi gauni už nieką 900 eur ir gali nedirbti amžinai. Ot, žurnaliūgas turim!
@Normalus mokesčių mokėtojas Kas gauna tuos 900 neįsivaizduoju.
Dieve mano ubagynas...
Koks čia... parašė, kad Lietuvoje labai apsimoka buti bedarbiu, tik pamirso pridėti, dar ir benamiu
Svarbiausia, kad pašalpos liktų prieinam
Svarbiausia, kad pašalpos liktų prieinam
Aš tiek gaudavau kol ieškojau darbo, tikrai būdama jauna turiu didelį stažą - dirbu nuo 18 metų, finansinė valstybės parama yra labai svarbi, ypač kai 3 mėnesius ieškojau tinkamo darbo. Darbo yra, bet skatikus moka darbdaviai, surasti gerai apmokamą darbą yra didelis įdirbis ir laiko daug reikalaujantis dalykas. Nesistebiu, kad aukštesnį išsilavinimą ar didesnę kvalifikaciją turintys žmonės sunkiau įsidarbina. Tikrai nesinori eiti dirbti ir užimti žemesnes nei prieš tai pareigas arba už mažesnį nei praeitoje darbovietėje atlyginimą. Visą laiką keičiau darbą tik dėl karjeros augimo, o paskutinę darbovietė po 5 metų palikau tik dėl to, jog įmonė bankrotavo ir tikrai esu patenkinta, jog neteko labai suveržti diržų, kol naujo darbo ieškojau - išmoka atitinka žmogaus stažą, algą ir įdirbį įdėtą prieš tai. Deja užimtumo tarnyba nesiūlo tinkamo kvalifikacijai ir poreikiams darbo...
Dabar dirbti net neapsimoka, geriau imti bedarbystės pašalpas, išmokas 940 eurų.
Tegul ima ir 940 eurų.
Į viršų