Nušalintas banko „Snoras" valdybos pirmininkas ir prezidentas Raimondas Baranauskas išplatino viešą pranešimą, kuriame teigia, kad pasiruošęs grįžti į Lietuvą, kai tik bus suderintas konkretus susitikimo su prokuroru laikas.

„Kadangi šiuo metu viešojoje erdvėje aiškinamasi banko „Snoras" situacija, atsakydamas į tai, atsakingai pareiškiu, kad niekada nevengiau bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis, kalbėti, tai sudarė dalį mano, kaip banko valdybos pirmininko, darbo", rašoma bankininko kreipimesi.

R. Baranauskas teigia, kad „esu pasirengęs atvykti ir, jei reikia, išsamiai paaiškinti situaciją, duoti parodymus. Manau, jog to reikia ir siekiant išsiaiškinti padėtį, nuraminti banko darbuotojus bei klientus."

Jis žada pateikti visus „rūpimus atsakymus". Tiesa, tai ruošiasi padaryti ne vienas, o kartu su advokatais.

„Mano advokatai jau šiandien bandys susisiekti su banko bylą kuruojančiu prokuroru ir suderins laiką, kada privalau atvykti į Lietuvą", rašo bankininkas.


Rašyti komentarą...
Z
Ziggomatic v17
2011-11-21 16:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mhm, grįš jisai, jau garantuotai pasidarė plastinę operaciją ir sėdi kokioje slaptoje saloje kartu su Hitleriu, Elviu, M. Jacksonu ir Tupacu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų