Gyventojus išgąsdino virš Palangos ratus sukantis laineris

Ketvirtadienį apie pietus pajūrio gyventojai kurį laiką stebėjo neįprastą reginį – vieną po kito nedideliame aukštyje ratus suko lėktuvas „Boeing“.

Iš tiesų, kaip galima pastebėti svetainėje „Flightradar24.com“, atskridę iš Vilniaus oro uosto čia skraidžiojo Lietuvoje registruotas „Boeing 737“.

Šis lėktuvas priklauso krovinių gabenimo bendrovei „Bluebird Cargo“, kurią kaip skelbta metų pradžioje, yra nusipirkusi su žinomu verslininku Gediminu Žiemeliu siejama „Avis Solutions Group“.

Kaip portal1 tv3.lt informavo Palangos ir kitus šalies oro uostus valdanti valstybės įmonė „Lietuvos oro uostai“, kad tai mokomasis skrydis. Tiesiog lėktuvas atlieka taip vadinamą „Touch and Go“ manevrą, kai orlaivis prisiliečia prie oro uosto tako ir iš karto pakyla.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liudininkas sunerimo: nufilmavo, kaip lėktuvas virš Palangos vis suka ratus

Aviacijoje įprasta, kad orlaiviai ratus suka aplink kokią nors vietą ir dėl to, kad nori sudeginti kuo daugiau kuro tais atvejais, kai patiria kokių nors nesklandumų. Tokiais atvejais kuo mažiau kuro yra lėktuve, tuo mažesnė tikimybė, kad avarinio nusileidimo metu jis užsiliepsnos.

Lėktuvas virš Palangos (Flightradar24.com nuotr.)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų