Vyriausybė už 66 tūkst. eurų reklamuoja savo darbus

Šiuo metu žiniasklaidoje ir viešajame transporte transliuojama reklama apie Vyriausybės ketverių metų darbus kainavo 66,4 tūkst. eurų, antradienį pranešė naujienų portalas 15min.lt

Saulius Skvernelis (nuotr. stop kadras)

Vyriausybės kanceliarija portalui nurodė, kad „planuojant reformų komunikaciją siekiama viešinti reformų naudas, kurias jos atneša visuomenei, ir paraginti bei paskatinti jomis naudotis“.

Rugpjūtį kanceliarija pasirašė 11,979 tūkst. eurų su PVM vertės sutartį su įmone „Media traffic“ bei 54,450 tūkst. eurų su PVM vertės sutartį su bendrove „Havas Media“ ir sutarė dėl klipų apie šešias Vyriausybės inicijuotas reformas transliavimo – atitinkamai – viešajame transporte bei radijuje ir televizijoje.

Vyriausioji rinkimų komisija antradienį svarstys, ar yra pagrindo pradėti tyrimą, įvertinus tai, kad reklama skleidžiama likus mėnesiui iki rinkimų.


Rašyti komentarą...
N
Nejuokinga
2020-09-15 08:20:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na visai valdžiažmogei sužvėrėjo. Vyriaysybės darbai ir be reklamos, turi matytis. Pasityčiojimas iš Liaudies visiškas. Matot iki ko nusirista, kai esat abejingi jų maklėm ir nekovojat už savo teises. Kokią teisę, tie svoločiai, turi mėtyt jūsų pinigus. Turi atsakomybė būti. Daro makles, tratina biudžeto pinigus, patys pavaidina kovą su korupcija. Totalus bardakas. Tik Liaudis susitelkus ir vieningai išėjus į gatves, gali išrauti tą pūlinį. Prisidirbę žulikai, turi būti teisemi ir būtinai nuostolius atlygint. Jie tarnauja ne Tautai ir Valstybei, kaip konstitucijoje parašyta. O tarnauja sau ir savo gerovei. Gana mulkint žmones.
Atsakyti
-4

C
Ciburekas
2020-09-15 07:41:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Banditų valstybe
Atsakyti
-4

H
Hehe
2020-09-15 09:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reklama: paliksim skolą 8500000000 eurų ateinančioms kartoms.
Milicininkas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų