Vaičiūnas apie verslo suvaržymus: jei situacija keisis, bus ir kiti žingsniai

Lietuvoje grąžinant privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse, premjerą pavaduojantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas sako, kad Vyriausybė kol kas nesvarsto vėl riboti verslo veiklą.

Karantinas Lietuvoje (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Pasak jo, Vyriausybė mano, kad privalomas kaukių dėvėjimas šiuo metu yra pakankama priemonė, bet neatmetė galimybės, jog situacijai pablogėjus, gali būti svarstomi ir kiti žingsniai.

„Šiai dienai nėra papildomų konkrečių svarstymų dėl kitų žingsnių, vertiname, kad kaukių dėvėjimo įvedimas uždarose patalpose būtų pakankamas šiai dienai“, – po Vyriausybės posėdžio trečiadienį sakė Ž. Vaičiūnas.

„Jeigu situacija keisis, tai, be abejo, bus ir kiti žingsniai, kiti elementai. Bet šiai dienai tokių papildomų svarstymų nėra“, – pridūrė jis.

Pasak ministro, kaukės vėl bus privalomos dėl prevencijos, kad nereikėtų vėl uždaryti verslo.

„Iš esmės kaukių dėvėjimo įvedimas yra skirtas prevenciniais tikslais, kad nereikėtų verslo uždarymo, arba veiklos stabdymo, kaip buvo daryta pirmosios COVID-19 bangos atveju. Turime prisitaikyti prie naujos realybės – šių ir kitų apsaugos priemonių taikymo ir gyvenimo su jomis, iki to laikotarpio, kol atsiras efektyvi vakcina“, – kalbėjo Ž. Vaičiūnas.

REKLAMA

Sveikatos apsaugos ministrą pavaduojantis teisingumo ministras Elvinas Jankevičius Vyriausybės pasitarime taip pat teigė, kad reikalaujant žmonių dėvėti kaukes, siunčiama žinia, jog verslas vėl nebus uždaromas.

„Situacija tiek Lietuvoje, tik visame pasaulyje eina blogyn, susirgimų skaičius didėja, siekiant apsaugoti mūsų ekonomiką, aiškiai siunčiant ženklą, kad mes neuždarinėsime (verslo įstaigų), prašysime  ir reikalausime visuomenės dėvėti kaukes“, – teigė E. Jankevičius.

Apsauginės veido kaukės šalyje buvo privalomos nuo balandžio 10-osios iki birželio 17 dienos. 

Kovo viduryje paskelbus karantiną ir siekiant sustabdyti viruso plitimą, Vyriausybė buvo apribojusi prekybos, viešbučių, maitinimo įstaigų, muziejų, teatrų, koncertų ir kitą panašią veiklą, vėliau dauguma šių suvaržymų buvo panaikinti, tačiau masiniai renginiai iki rugsėjo 1-osios vis dar tebėra ribojami.


Rašyti komentarą...
s
swemanne
2020-07-30 09:07:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetainė suаugusiems, nоrintiеms sųsirаsti partnęrį, norintiems pasimylęti
Atsakyti
0

s
swemanne
2020-07-30 09:08:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suaugusiėms, norintiems sūsiraasti pаrtnęrį, norintiems pašimylеti
Atsakyti
0

n
nievebar
2020-07-30 14:33:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suaaugusiėms, nоrintiеms sųsiraasti pаrtnėrį, nоrintiems pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų