„Lidl“ ryto valandomis senjorus aptarnaus be eilės

Atsižvelgdamas į dabartinę padėtį, išanalizavęs pastarųjų dienų pirkėjų srautus bei padidėjusį krūvį parduotuvių darbuotojams, prekybos tinklas „Lidl“ kovo mėnesį trigubai padidins motyvacinius priedus visų „Lidl“ parduotuvių bei logistikos centro, įsikūrusio Kaune, darbuotojams. Taip pat, nuo kovo 19 dienos, rytais bus skiriamas prioritetas apsiperkantiems vyresnio amžiaus žmonėms, nuo 9 iki 11 valandos jie turės galimybę apsipirkti be eilės, rašoma pranešime spaudai.

„Lidl“ ryto valandomis senjorus aptarnaus be eilės (Fotobankas)

„Lidl“ parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams kas mėnesį taikomas 65 eurų motyvacinis priedas kovo mėnesį bus padidintas daugiau nei triskart. Visą kovą dirbusiems darbuotojams jis didės iki 200 eurų, dirbusiems nuo kovo 18 iki mėnesio pabaigos – iki 130 eurų.

Taip pat nuo kovo 19 d. „Lidl“ rytinėmis valandomis, nuo 9 iki 11 valandos, teiks prioritetą senjorų apsipirkimams ir sudarys jiems galimybes atsiskaityti už prekes nelaukiant eilėje. Tai turėtų padėti vyresnio amžiaus žmonėms, neturintiems galimybės išvengti apsipirkimo, padaryti tai greičiau ir paprasčiau.

Siekiant užtikrinti sąlygas dar geriau aptarnauti pirkėjus, nuo kovo 17 d. jau buvo sutrumpintas visų „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – jos kasdien, iki planuojamos karantino pabaigos kovo 30 d., dirbs nuo 9 iki 20 val. „Lidl“ lanksčiai dėlioja ir darbo grafikus, kad nekiltų rūpesčių darbuotojams, namuose turintiems mažamečių vaikų.

Be to, „Lidl“ taip pat jau prieš kelias savaites ėmėsi papildomų priemonių, siekiant užtikrinti savo darbuotojų ir pirkėjų saugumą. Darbuotojai yra aprūpinti papildomomis rankų dezinfekcijos priemonėmis, kelis kartus dažniau yra dezinfekuojami įvairiūs paviršiai parduotuvėse, parengti informaciniai pranešimai apie higienos laikymąsi tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams. Pirkėjai taip pat yra kviečiami naudotis prie taromatų įrengtomis kriauklėmis su muilu arba dezifektanto dozatoriais.

REKLAMA

Norint dar labiau sustiprinti apsaugos priemones tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams, „Lidl“ įdiegs ir daugiau prevencinių priemonių. Visų „Lidl“ parduotuvių tambūruose jau šią savaitę atsiras dezinfekcinės stotelės, kuriose klientai turės galimybę dezinfekuoti rankas ir pirkinių vežimėlių rankenas, beveik dvigubai padidinta parduotuvių ventiliacija, o pačios parduotuvės bus dezinfekuojamos kasdien. Visiems darbuotojams taip pat yra sudaromos sąlygos dirbti mūvint pirštines, o pirkėjai, siekiant išvengti kontakto, skatinami atsiskaityti bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis.

„Lidl Lietuva“ aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis, taip pat dalinasi sukaupta patirtimi ir patarimais su kolegomis iš kitų šalių, kad apsaugos priemonių planas būtų nuolat pildomas, sudarant saugesnes sąlygas tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams.

„Lidl“ bendrovėje Lietuvoje dirba daugiau nei 2000 žmonių, šiuo metu šalyje iš viso veikia 49 prekybos tinklo parduotuvės – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-03-18 23:32:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Noreciau but senjore
Atsakyti
0

P
Pensininkas
2020-03-19 18:08:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas nežiūri tų eilių. Tu jaunas ar pensininkas. Jeigu stovi prie kasos 5 žmonės, kaip pasakysi, kad praleistų?
Graži tik mintis, o eilės bendros. Neapgaudinėkim savęs.
Atsakyti
0

N
Nikol
2020-03-24 21:47:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone ir tiek.Kas tau praleis jei yra eile.Turetu buti bent jau atskira kasa. Noriu padekoti Norfos parduotuves darbuotojams.Jie tikrai gerbia vyresnius zmones.Padare rytines valndas tik senjorams ir mes vyresnio amziaus galime ramiai apsipirkti.Na o Lidl paskutiniu metu nemaciau aplamai pagarbos pirkejui.I r nereikia kelti saves su sakem iki dangaus,nes kiti prekybos centrai daug geriau tvarkosi.Ir svaru ir mandagu ir prekiu pakankamai.Ir niekas neziuri su ironija ir pasaipa i pagyvenusi pirkeja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų