Lietuva ir Baltarusija sieks didinti tranzitinių krovinių srautus

Lietuva ir Baltarusija ketina pritraukti daugiau tranzitinių Rusijos, Ukrainos ir Kazachstano krovinių, teigia susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius. 

Jaroslav Narkevič (nuotr. Fotodiena.lt)

„Matome perspektyvą organizuoti reguliarius greitųjų krovininių traukinių reisus tarp Lietuvos ir Baltarusijos pagrindiniams kroviniams vežti. Bendromis pastangomis sieksime pritraukti daugiau tranzitinių Rusijos, Ukrainos ir Kazachstano krovinių“, – sakė susisiekimo ministras J. Narkevičius. 

Baltarusijos transporto savaitėje Minske jis su šios šalies susisiekimo ministru Aleksejumi Avramenko aptarė bendradarbiavimą vežant krovinius ir keleivius, pasienio kontrolės punktų plėtrą, laivybą Nemunu, pranešė Susisiekimo ministerija.  

J. Narkevičius susitiko su vienos didžiausių Baltarusijos eksportuotojų, kalio trąšų gamintojos „Belaruskalij“ vadovu Ivanu Golovatu ir aptarė jos produkcijos eksporto per Klaipėdos uostą apimtis. „Balruskalij“ yra Lietuvos piliečio Igorio Udovickio kontroliuojamo Klaipėdos Birių krovinių terminalo akcininkė (valdo 30 proc. akcijų). 

Pasak pranešimo, Lietuva ir Baltarusija sieks dar sutrumpinti valstybių sienos kirtimo laiką, gerinti kelionių sąlygas, padidinti Medininkų ir Kamieny Loho pasienio punktų pralaidumą, pradėti reguliarius laivų reisus tarp Gardino ir Druskininkų. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų