Mokėjimų startuolis „SumUp“ atidaro biurą Vilniuje

Mokėjimų startuolis „SumUp“ plečiasi Baltijos šalyse ir šiemet atidarys biurą Vilniuje. Užsienio investicijas į Lietuvą skatinanti agentūra „Investuok Lietuvoje“ praneša, kad startuolis per trejus metus ketina pasamdyti 30 žmonių.

Vilnius (nuotr. 123rf.com)

Pasak Lietuvoje įsteigtos įmonės „SumUp EU Payments“ vadovės Sigutės Kuncevičiūtės, palanki verslo aplinka bei viešojo sektoriaus parama buvo pagrindiniai veiksniai, plėtrai renkantis Lietuvą.

„Pagrindiniai naujos vietos pasirinkimo kriterijai buvo inovacijos ir palankumas finansų technologijoms, talentų gausa ir institucijų parama. Viską radome čia, Lietuvoje“, – pranešime sakė S. Kuncevičiūtė.

Anksčiau ketvirtadienį pranešta, kad Lietuvos bankas bendrovei „SumUp EU Payments“ išdavė elektroninių pinigų įstaigos licenciją.

Grupė siūlo mobiliąją mokėjimų programėlę su kortelių skaitytuvu, teikiančiu galimybę telefonus ir planšetes naudoti kaip mokėjimo kortelių terminalus ir minimaliomis išlaidomis priimti iš klientų kortelių mokėjimus, kurie kitu atveju būtų nuostolingi.

„SumUp“ visame pasaulyje turi 15 biurų, įmonėje dirba daugiau nei 1,5 tūkst. žmonių.

SumUp EU Payments“ 100 proc. akcijų valdo Liuksemburgo bendrovė „SumUp Holdings Luxembourg“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų