Skraidančių automobilių testas – pirmasis bandymas įvyko sėkmingai

Japonijoje sėkmingai išbandytas skraidantis automobilis. Tiesa, jis pakilo ne taip aukštai ir skriejo dar ne taip ilgai, bet panašu, kad skraidančių automobilių ateitis – jau čia pat.

Praėjusio amžiaus pabaigoje kurtoje legendinėje juostoje „Atgal į ateitį“ skraidantys automobiliai turėjo atsirasti 2015-aisiais, taigi prieš ketverius metus. Ką gi, į darbus vis dar važiuojame toli gražu į orą nepakylančiais, tik orą teršiančiais automobiliais.

Bet japonai žada, kad jau 2030 m. žmonės galės naudotis skraidančiais automobiliais. Japonijos elektronikos gamintojai NEC sėkmingai išbandė skraidančio automobilio prototipą. Transporto priemonė į orą pakilo tris metrus ir jame išbuvo maždaug minutę. Tai nors nedidelis, bet žingsnis į priekį.

Skelbiama, kad šis modelis kol kas skraidins krovinius ir Japonijos vyriausybė jau 2023 m. planuoja komercializuoti krovininius skraidančius automobilius. Žmonės gi tokiomis skraidyklėmis planuojama, galės džiaugtis 2030 m. Katastrofos nusiaubtame Fukušimos regione net sukurtas tokių ateities transporto priemonių bandymų poligonas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų