Parduodamas prabangus Bondo automobilis

Ekranuose pasirodė ne vienas kultinis filmas apie britų slaptą agentą 007. Daugelyje iš jų daug dėmesio skiriama ir galingiems automobiliams. Dabar vienas iš jų parduodamas aukcione.

Tai yra legendinis „Aston Martin“ modelis žiūrovus stebino ir kituose Jameso Bondo filmuose, o dabar jį galima dar ir nusipirkti. Su visais patobulinimais.

„Priekyje yra besikeičiantis numeris, kuris padės jums išvengti baudų už greičio viršijimą. Čia turime hidraulinius ramsčius, kurie gali stumti jūsų priešą. Jie juda pirmyn ir atgal 30 cm. Kulkosvaidžiai išlenda iš už šių lempučių“, – pasakojo automobilių specialistas Barney Ruprechtas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aukcione parduodamas prabangus Bondo automobilis

Jo teigimu, automobilyje iš viso 13 Bondui skirtų modifikacijų:

„Žinoma, čia yra katapultuojanti sėdynė, kuri padeda atsikratyti ne itin pageidaujamų pakeleivių. O čia turime padangų smulkintuvą, skirtą atsikratyti greta važiuojančių nenaudėlių. O gale yra legendinis neperšaunamas skydas. Taip pat iš čia pilasi tepalas, yra dūmų uždanga, vėlgi besikeičiantis numeris ir smaigų barstyklė.“

Naujasis automobilio savininkas už jį turės pakloti nemenką sumelę – aukcionieriai tikisi po poros savaičių parduoti jį už 4-6 mln. JAV dolerių, kas būtų apie 3,6–5,4 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų