Žiūrėsite pakraupę: pareigūnė susigrūmė su 3 metrų ilgio anakonda

 Floridos pareigūnai trykšta džiaugsmu – savo gretose jie turi vieną drasiausių dektektyvių pasaulyje. Išsigandusių žmonių skambučio sulaukusi Emily Shaw nepasimetė, kai šiai reikėjo sugauti laukuose pastebėtą egzotišką gyvūną - beveik trijų metrų ilgio geltonąją anakondą. Beveik neabejojama, kad gyvūnas į laisvę pabėgo pats arba juo atsikratė senieji šeimininkai. Nors anakonda nėra nuodinga, tačiau įpykusi ji gali nesunkiai pasmaugti žmogų.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiūrėsite pakraupę: pareigūnė meistriškai sugavo 3 metrų ilgio anakondą

Vaizdo įraše matosi, kaip pareigūnė iš pradžių patikrino pagaliu ar gyvūnas gyvas. Vėliau sučiupusį jį už uodegos meistriškai įdėjo į odinį krepšį ir uždarė.

Nors anakonda visaip bandė apsivynioti moters ranką ir netgi kąsti, tai nesutrikdė narsuolės. Viską iš šalies filmavo pakraupęs ir niekaip moters narsa negalintis atsistebėti pareigūnės kolega.

Vaizdo įrašą išplatinę Leono apskrities šerifo biuro atstovai prašo žmonių nereikalingų jiems egzotinių gyvūnų nepaleisti į gamtą ir susisiekti su Floridos žuvų ir laukinės gamtos išsaugojimo komisijos darbuotojais.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų