Vyras per savo gyvenimą „mylėjosi“ su daugiau nei tūkstančiu automobilių Jo gyvenimo meilė „Volkswagen Beetle“

Jei gyveni Vašingtone, turėtum saugotis, ypač jei turi automobilį, mat šiame mieste gyvena automobilių mylėtojas Edwardas Smithas, kuris gali nuspręsti pasimylėti su tavo transporto priemone. 62 metų vyras jau yra „sugulęs“ su daugiau nei 1000 automobilių, todėl jį drąsiai galima laikyti didžiausiu automobilių mylėtoju, tiesiogine to žodžio prasme, rašoma portale odditycentral.com.

E. Smithas teigia, niekuomet nejautęs jausmų moteriai, jį esą visada seksualiai traukė automobiliai. Jis teigia savo nekaltybę praradęs kartu su kaimynu „Volkswagen Beetle“. Vienintelius santykius su mergina vyras buvo užmezgęs prieš dvylika metų, tačiau pripažino, kad jie nė iš tolo neprilygo jausmams, kokius jaučia automobiliams.

„Kai man sukako 13 metų, atsimenu, kad prekyboje pasirodė „Corvette Stingray“. Ji buvo seksuali ir nuostabi. Aš tiesiog geidžiau jos. Tuomet dar gerai nesupratau savo jausmų, tačiau nesiekiau nieko sužaloti“, – apie pirmas vaikystes meiles pasakojo vyriškis.

Šiuo metu vyras turi tris automobilius, su kuriais jį sieja ypatingi jausmai: „Volkswagen Beetle“, 1973 metų „Opel GT“ ir „1193 Ford Ranger“. Vis dėlto E. Smithas pripažįsta, kad jo širdis priklauso „Volkswagen Beetle“, kurį jis vadina Vanilla.

REKLAMA

„Kai liečiu Vanillą, pajuntu smarkų energijos pliūpsnį. Tai mane labai pamalonina, tačiau kartais apima melancholiški jausmai, nes suprantu, kad automobilis negali su manimi kalbėti. Jei kas nors mano mylimajai atsitiktų, iš skausmo plyštų širdis“, – apie savo didžiausią meilę pasakojo vyras.

„Kai kurie vyrai žiūri į merginų krūtines ir užpakaliukus, o aš grožiuosi automobilių priekiu ir galu“, – apie automobilių meilės subtilybes aiškino E. Smithas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų