Vokietijoje – žiaurus išpuolis: žmones autobuse puolė su peiliu

Šiaurės Vokietijoje keli žmonės penktadienį buvo sužeisti per peiliu ginkluoto vyro išpuolį autobuse, pranešė policija ir incidento liudininkai.

3

Išpuolis buvo įvykdytas žmonių pilname autobuse, važiavusiame link Travemiundės – populiaraus pajūrio kurorto šalia Liubeko miesto. Kartu važiavęs vyras išsitraukė ginklą ir puolė keleivius, pranešė vietos dienrašti „Luebecker Nachrichten“, remdamasis neįvardytais incidento liudininkais.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išpuolis Vokietijoje

Vairuotojas iškart sustabdė autobusą, todėl keleiviai galėjo pabėgti, sakoma leidinio tinklalapyje paskelbtame pranešime.

„Keleiviai šokinėjo iš autobuso ir klykė. Buvo baisu. Vėliau buvo išnešti sužeistieji. Užpuolikas turėjo virtuvinį peilį“, – „Luebecker Nachrichten“ citavo šalia įvykio vietos gyvenantį Lotharą H.

Pranešime sakoma, kad netoli įvykio vietos buvo policijos automobilis, todėl pareigūnai greitai atvažiavo ir suėmė įtariamąjį.

Naujienų agentūra DPA, remdamasi policijos informacija, paskelbė, kad niekas nežuvo. Vis dėlto užpuolimo motyvai kol kas neaiškūs.

Kaip rašo „Luebecker Nachrichten“, užpuolikas yra apie 35 metų iranietis, bet jo vardas nebuvo paskelbtas.

Vokietija kelerius pastaruosius metus gyvena padidintos saugumo parengties sąlygomis dėl islamo ekstremistų įvykdytų kelių pražūtingų išpuolių.


Rašyti komentarą...
t
ttte
2018-07-20 17:54:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokieciai uz visa si chaosa turi buti ,, dekingi'' Merkel , nes tik jos deka Vokietija virsta siukslynu.
Atsakyti
0

J
Jonas
2018-07-20 21:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiska sutinku.Ir ko reikia.kad iv .kad ivyktu,kad Europa atsitoketu.Pabegelai naudodamiesi Europos demokratija vykdo savo juodus darbelius Visa tai vyks tol kol valstybes negales savarankiskai spresti sio klausimo ir tures aklai vykdyti Europos Sajungos valia priverstinai.Ypac pries Europos Sajunga keliaklupsciauja lietuviai ir net patys vaziuoja pabegeliu atsivezti,ko nedaro kitos salys Visa Europa juokiasi is ju.Ir dar kas liecia uzsienio politika.Lietuviai,kaip papugos atkartoja ta informacija kuria skleidzia Amerika ir priesingai nuo visos Europos neturi savo asmenines nuomones.Padlaiziai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų