Vokietijoje automobiliui įsirėžus į minią sužaloti 52 žmonės, tarp jų 18 vaikų

Vidurio Vokietijoje automobiliui išvakarėse įsirėžus į žmonių minią per karnavalą, buvo sužaloti 52 žmonės, tarp jų 18 vaikų, antradienį pranešė policija.

Įvykio kaltininko motyvai vis dar nėra žinomi.

„Tarp nukentėjusiųjų yra 18 vaikų,.. 35 žmonės tebėra gydomi ligoninėje, o 17 jau galėjo išvykti“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Heseno žemės policija.

Pirmadienio popietę 29-erių vyras automobiliu įsirėžė į minią per tradicinę vadinamojo „Rožių pirmadienio“ (Rosenmontag) karnavalo eiseną nedideliame Heseno žemės Volkmarseno mieste. Į įvykio vietą buvo išsiųstos didžiulės policijos ir gelbėtojų pajėgos.

Incidentas įvyko kelios dienos po toje pačioje Heseno žemėje įtariamo kraštutinių dešiniųjų pažiūrų vyriškio įvykdytų šaudynių, pareikalavusių 10 gyvybių. Ši nelaimė sukėlė būgštavimų dėl dar vieno išpuolio.

Tačiau pirmadienio incidento pareigūnai nevadina ataka. Jie sako, kad automobilį vairavęs Vokietijos pilietis pats yra sužeistas ir jo nebuvo galima apklausti iškart po įvykio.

Tuo metu Frankfurto prokurorai pradėjo tyrimą dėl įtarimų pasikėsinimu nužudyti.

Įvykio liudininkai pasakojo, kad sidabrinės spalvos automobilio vairuotojas apvažiavo gatvės užtvarą ir važiuodamas dideliu greičiu rėžėsi į minią.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų