Rašyti komentarą...
Euras gali kristi vien dėl blogos politikos:

Su ritualiniu skerdimu mes neprapulsim. Libijoje iš džiaugsmo visi šaudys į viską, kas kruta, paragavę mūsų pieniškų galvijų mėsos. Reikia tik, kad kažkas nuvežtų tą mėsą. Kas? Kas čia labiausiai iš visų mėgsta karą?

Draghi iš Europos centrinio banko neleido valstybių skoloms sunaikinti eurą. Bet dabar valstybių galvos Europoje pernelyg ilgai laikosi taupymo politikos. Tai sukelia stagnacijos Europos ekonomikoje stiprėjimą su atpigimo lūkesčiais, mažais pelnais, mažais atlyginimais, aukšta bedarbyste. Nuolat priminkime tiems, kurie pradeda džiūgauti dėl mažėjančių kainų, kad, esant didelei bedarbystei, mažėjančios kainos sukelia ir atlyginimų mažėjimą. Žmonės todėl dar mažiau perka, to pasekoje kainos dar mažėja. Taip susidaro kainų ir atlyginimų mažėjimo spiralė. Verslai gauna vis mažiau pelno, todėl investicijos krenta. Tokia ligota Europa negali konkuruoti šiuolaikiniame dinamiškame pasaulyje.

Bendra bedarbystė Europoje yra tikrai aukšta, palyginus su JAV (kaip ji yra aukšta ir Lietuvoje). Jaunimo bedarbystė yra katastrofiškai aukšta ir Europoje, ir Lietuvoje. Tai gali būti pagridu politikams, norintiems sugriauti eurą. Tokiu atveju mes turėsime daug neužsitarnautų nuostolių vien todėl, kad paskubėjome įsivesti nebrandų eurą anksčiau, negu lenkai.

Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
@Kęstas senas anekdotas : kapitalizmas stovi ant bedugnės krašto. O ką jis ten veikia? - ogi žiūri į socializmą dugne(dabar į rusiją ).
vienas kelias EUROPAI....sudauzyti teroristo orda isiverzusia i UKRAINA....tuo paciu padaryti pradzia putino imperijos zlugimui ir karo nusikaltelio putino teismui Hagoje [malonu vel sutikti gerb.Pikasa su jo taikliais ir teisingais komentarais]
Pirsta jam I ski ir strypa I sikna!
@papas pritariu tikrai taip reike padaryt tam paroškinui
Per kelis pastaruosius mėnesius Rusijos imperijos neofašistinis pobūdis žiniasklaidoje paryškintas taip, kad, net sudėjus visą laikotarpį po SSRS griuvimo, gautųsi mažesnis informacijos kiekis. Tai kelia įtarimą, kad nebuvo panorėta įsigilinti į tai, ką vykdė ir vykdo Kremliaus klika. Juk ir V.Putino karjeros pamatai buvo kuriami ant Grozno griuvėsių. Maskva pati pripažino Čečėnijos valdžios pripažinimą ir, nežiūrint to, viską sunaikino, perduodama valdžią jaunėlio Kadyrovo klikai. Rusai iš ten skubiai išvyko, lėšos, skirtos šalies atstatymui perėjo ir per naujos valdžios kišenes, islamo radikalumas iškreipė visą situaciją taip, kad privertė čečėnus tapti žiauriais samdiniais. Nepasimiršta, kaip jie elgėsi Gruzijoje ir matome, kaip jie veržiasi į Ukrainą.

Daugiausiai šiame grobikiškame kare akcentuojama materialios netektys ir karių bei gyventojų aukos, kurių skaičius nenumaldomai auga. Nepamiršti reikia ne tik šimtų tūkstančių pabėgusių iš pavojingų gyvybei rajonų, bet ir pamąstyti, kaip tokiuose kariniuose konfliktuose pažeidžiami moraliniai aspektai. Jei Ukrainos armijos kariai gina Ukrainos vientisumą ir šalies konstituciją, tai morališkai jiems gerokai lengviau, nors karo mėnesių pėdsakai išliks visam tolimesniam gyvenimui. Kitaip yra su tais samdiniais teroristais, kuriems jokios moralės normos neegzistuoja. Net ir tuo atveju, jei jie grįš į Rusiją, tokie psichiškai pažeisti teroristai niekam nebus reikalingi. Jei Afganistano okupacijoje dalyvavę SSRS respublikų kariai galėjo pasiteisinti, kad juos imperijos režimas privertė taip kariauti, tai dabartiniai apmokami savanoriai savo teroro laisvoje Ukrainoje niekados negalės pateisinti. Ir nesvarbu ką jie dabar šaukia mojuodami Rusijos ar "naujų respublikų" vėliavomis. Visa tai tik blefas savo sąžinei nuraminti. Pagirios tokioms nuotaikoms anksčiau ar vėliau ateis. Nebus smagu girtis savo vaikams ir anūkams, kaip jie ukrainiečius, atseit, "banderovcus fašistus" žudė. Patys jie tuo netiki šiandien, o vėliau net prisiminti to nenorės.

Jei žvelgti iš esmės, tai dar neaišku kurie nuostoliai Rusijai didesni. Ar ekonominiai, siekiantys gal jau trilijoną dolerių, ar šalies įvaizdžio bei moraliniai nuostoliai, kuriuos sunku išreikšti finansinėmis netektimis. Rusijos "caras" ir aplinka žino, kad minėti grįžę "kareivos" gali tapti pavojingiausia terpė prasidėjus Rusijos imperijos griovimui. Tad gal jau dabar mąstoma, kaip jais atsikratyti. Gal tam ir tūkstančių mirties liudijimų ne šiaip sau Rusijoje atspausdinta. Kaip jaustis jų motinoms ir artimiesiems apie tai sužinojus?

Tai, kad apklausa parodė, jog tik 5 procentai apklausos respondentų mano, kad Rusija turi įvesti karines pajėgas į Ukrainą pasako, kad Rusijai nuleistas iš viršaus "ne tas caras", kuris gali pretenduoti į vadovą, kuriam rūpi savo šalies gyventojai. Kai tą Rusijos visuomenė supras, gali atsitikti pagal bolševikinę teoriją, kai "viršūnėlės suvaldyti nebegali, o šaknys to nebenori". Tada imperija gali vėl paskęsti kraujo upėse... Tikrai to niekas neturi teisės linkėti. Todėl Pasaulio demokratinė visuomenė privalo padėti Rusijos visuomenei, kol dar galima padėti. Sankcijos veikia, tačiau bolševizmo- kagėbizmo palikuonys iš esmės pripažįsta tik jėgą. Kai su ja susiduriama apetitą agresijai galima prarasti. Štai tą ir verta palinkėti...
blogai daro tas paroška kad kursto kara
kad itempti santykiai su maskoliais nes zala. Tiksliau-nenes naudos. DAUG BLOGIAU yra nuolaidziauti banditui, valkatai ir maskoliskai negandai. Perspejimu jau per daug, jie pradeda atrodyti nerimtai... metas su valkata kalbetis jam aiskia jo kalba!
@UZMIRSKITE, Užkniso tie choholai melagiai ir šmeižikai kiek jie gali skūstis patys banditai būdami. o rusija didi ir gera tauta
@UZMIRSKITE, Prisisnekesi,vaziuosi i Sibira:)
@UZMIRSKITE, Tegyvuoja laisva Ukraina ! Laisvę mylinti tauta nugalės.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų