Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kokia prasme žūti fronte uz Zelenskio valdzia, kuri is tiekiamos paramos net 70% pavagia (tokio tūlo Ohmano teiginys).
@Klausimas kokia prasme zuti uz putina fašista kutis 100% pavagia

reikia didinti pagalbos krepseli iki 10 mljrd, tapkiniai isgamos atverkit pinigines placiau
Konservatnykai yra issigimeliai
Konservatnykai yra issigimeliai
O kam gali rupeti, kaip nacionalistai is savo savanaudisku paskatu, dar paraginti vakaru smeklu, sunaikina viska artimiausio ir graziausio ka tu turi gyvenime? reikia buti visisku idiotu, kad eiti i atvira komflikta su didziausia branduoline valstybe, todel nekenciu slykstyniu konservatnyku ir ju remeju karo kurstytoju, sitie individai yra visiski issisigimeliai
USA- bekiaušiai pampersiniai
Žmonės žūsta ir niekas nestabdo to idioto -bandito putino.
@Baisu reik putina zudyti, ir pasauli bus taika

"Žmonems tarsi nerūpi"- rūpi,ir kar kaip rūpi - TIK NE KARAS,O TAIKA RŪPI !!!!
Evoliucija kas protingas isgyvena o kas durnesnis lenda kur nereikia. Taip atsisijoja pelai nuo grudu. O patriotiotai ilsisi po zeme arba pelenu dezutese.
@NiekoAsmenisko O tiesiog neturi dolcų išsipirkti.O visi kiti voliojasi po sostinės ir kitus ES barus
@NiekoAsmenisko Čia tu vėl iš psichūškės numetei komentarą?Nieko amsmeniško.
@Vacys Tokie patriotams bus galimybe pasirinkt kur nori ilsetis, o gal ir laukuose po atviru dangumi su vabaliukais.
Patys ukrai zino kad karo nelaimes, bet jiem reikia bapkiu kad galetu prisivoge gyventi sociai prisipirke namu uzsienyje
Taigi Lietuviai gali papildyti kare žmonėmis, daug kalba galės ir darbais įrodyti cha cha cha. Atkeršyti rusams taip, kad ilgai atsimintų Tada tai tikrai neturėsite ramybės niekada ir bus taip kaip JAV rugsėjo 11 d, per kelias minutes sugriuvo pasaulio prekybos centras.
@Lina Išsiblaivyk senoji
@BMW vairuotojas Vėl hemorojus, landsbergini?
@BMW vairuotojas Zombi tu zombi
@BMW vairuotojas O tu esi kada nors matęs kūlverstuką ?
uztat Elenskis nuvare i Vokietija priklaupt ant keleno prie Nazi subines. pasiseke. gavo daaar daugiau naikinimo zmonems priemoniu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų